Home ПОЛІТИКА Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін
3 дня ago

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

situacija iz zakrittjam telekanaliv povernetsja do vladi megabumerangom jakubin 7e9b234 - Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубін

Фото з відкритих джерел

Це безпрецедентна річ у Європі, наголосив політолог

Ситуація із закриттям трьох телеканалів – «112 Україна», NewsOne і ZIK – повернеться до влади бумерангом.

Про це під час спільного ефіру трьох телеканалів – ZIK, Newsone і «112 Україна» – заявив політолог, кандидат політичних наук Олексій Якубін.

«Якщо оцінювати всю цю історію, то мені здається, що вона повернеться мегабумерангом до самої влади, бо насправді це безпрецедентна річ у Європі, коли у позасудовий спосіб є спроба закрити телеканали. Це спроба у позасудовий спосіб закрити три провідні телеканали, аби позбавити їх ліцензії, які займаються новинами, інформацією. У Європі після 1991 року – це безпрецедентний крок. Три телеканали, які мають багатомільйонну аудиторію!» – сказав Олексій Якубін.

Експерт звернув увагу на спосіб, у який було зроблено закриття мовлення.

«Якщо подивитися на норми, які використані у цьому наказі, виглядає на те, що цей наказ – це правовий нігілізм, тому що президент не може своїми наказами вводити, наприклад, спираючись на закон щодо санкцій щодо іноземних громадян, вводити санкції проти українського громадянина. Більш того, у такий спосіб позбавляти його активів. Це теж безпрецедентно. У нас такого ще не було, коли президент використовує закон, який був зроблений щодо іноземних структур, використовує щодо українського громадянина і щодо українського народного депутата… Тобто тут, насправді, судові можливості є, і достатньо великі», – наголосив Олексій Якубін.

Новини за темою: Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання

Гість студії переконаний, що такий крок влади матиме і внутрішній, і міжнародний ефект.

Як повідомляли, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набирає чинності з моменту підписання, до телеканалів застосовані санкції протягом п’яти років. Це означає блокування мовлення всіх трьох телеканалів.

Медіахолдинг вважає введення санкцій політичною розправою над неугодними ЗМІ.

Телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK мають намір боротися за своє право мовити для українців, доносити правду до громадян і бути в ефірі.

Власник медіахолдингу «Новини», народний депутат, член політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Тарас Козак заявив, що президент України Володимир Зеленський особисто віддав наказ РНБО закрити телеканали медіахолдингу «Новини»: «112 Україна», NewsOne і ZiK, які заважають президенту брехати народу України.

Після блокування мовлення телеканалів ефіри можна дивитися на YouTube.

Онлайн-трансляцію телеканалу ZIK дивіться тут:

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Віктор Медведчук: Рейтинг Зеленського стрімко падає не через телеканали, а тому, що він відмовляється відповідати на важливі для українців питання

Віктор Медведm…