Home НОВИНИ УКРАЇНИ Шмигаль оцінив готовність до опалювального сезону
02.08.2021

Шмигаль оцінив готовність до опалювального сезону

shmigal ociniv gotovnist do opaljuvalnogo sezonu 35224df - Шмигаль оцінив готовність до опалювального сезону

Фото: kmu.gov.ua Шмигаль: більш як 50% об’єктів готові до опалювального сезону

В Україні до опалювального сезону готові більше половини житлових будинків, котелень і теплових мереж, заявив прем’єр.

Станом на середину липня до опалювального сезону в Україні підготовлено від запланованого більш як 50% житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення. Про це з посиланням на дані ОДА заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль в неділю, 1 серпня.

«Уже більш як 50% об’єктів готові до опалювального сезону. Цього тижня відбулося засідання Антикризового енергетичного штабу, ключовою темою якого була планова підготовка і стабільне проходження осінньо-зимового періоду. За інформацією ОДА, станом на середину липня підготовлено від запланованого більш 50% житлових будинків і об’єктів соціально-культурного призначення, 51% котелень, 54% теплових мереж», — написав Шмигаль.

Нагадаємо, що раніше Нафтогаз підняв ціни для теплокомуненерго. У квітні виробники тепла заплатять за газ на 243 гривні більше, ніж в березні. НАК востаннє встановив ціну — далі її буде формувати ринок.

Також повідомлялося, що Київтеплоенерго отримає €140 млн кредиту від ЄБРР. Гроші призначені для розвитку теплової інфраструктури столиці. Виплата надійде КП двома траншами.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Кулеба дав оцінку виборам в ФРН

Хто б не стояв н&#…