Home НОВИНИ УКРАЇНИ Щоб повернутися до СБУ Нескоромний замовив «праву руку» Баканова: спецслужба привела докази
1 неделя ago

Щоб повернутися до СБУ Нескоромний замовив «праву руку» Баканова: спецслужба привела докази

Наумов був перешкодою для повернення Нескоромного та його команди на службу. СБУ опублікувала аудіоматеріали організації замовного вбивства.

Служба безпеки України оприлюднила фото та аудіо, на яких екс-заступник голови СБУ Дмитро Нескоромний та співробітник Антитерористичного центру Юрій Расюк обговорюють організацію вбивства Андрія Наумова.За версією слідства основним мотивом злочину став той факт, що Андрій Наумов був перешкодою для повернення Дмитра Нескоромного на високу посаду в керівництві Служби, а також виступав проти призначення окремих членів екскоманди Нескоромного в СБУ.“Підозрювальні розробили детальний план посягання на життя А.Наумова. Задля його виконання співробітник АТЦ Ю.Расюк упродовж жовтня 2020 – січня 2021 року підшукав виконавців злочину, забезпечив їх фінансування, організував стеження за А.Наумовим. Це також підтверджено матеріалами справи та відповідними аудіо записами” – повідомляє спецслужба.Попри вжиті фігурантами заходи конспірації, співробітники СБУ задокументували їхню протиправну діяльність та запобігли вчиненню замовного вбивства. Під час чергової передачі грошових коштів затримано Ю.Расюка, якому 23 січня 2021 Шевченківський районний суд м.Києва обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.Наразі вживаються заходи щодо розшуку Д.А. Нескоромного з метою допиту, як підозрюваного, та вручення клопотання про обрання запобіжного заходу.

Записи розмов підозрюваних можна переглянути за посиланням: Ю.Расюк з іншою особою обговорює організацію замовного вбивства А.Наумова , Зустріч Д.Нескоромного та Ю.Расюка

Окремо Служба безпеки України наголосила, що проводить системну роботу на постійній основі з попередження вбивств на замовлення. Протягом 2020 року співробітниками СБУ попереджено 12 таких злочинів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…