Home НОВИНИ УКРАЇНИ Сепаратисти не блокують тільки один КПВВ
27.07.2021

Сепаратисти не блокують тільки один КПВВ

separatisti ne blokujut tilki odin kpvv 10d19ff - Сепаратисти не блокують тільки один КПВВ

Фото: epravda.com.ua З семи КПВВ на Донбасі сепаратисти не блокують тільки один

На Донбасі через семи пунктів пропуску працює тільки Станиця Луганська — інші заблоковані сепаратистами.

Сепаратисти блокують шість з семи контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування на Донбасі — пропуск громадян здійснює тільки Станиця Луганська. Про це повідомляє прес-центр штабу ООС в неділю, 25 липня.

«Контрольні пункти працюють щодня з 08:00 до 16:00. Однак, рух в більшості гуманітарних дорожніх коридорів заблоковано з боку тимчасово окупованої території України… З семи відкритих КПВВ повноцінний пропуск здійснюється тільки в Станиці Луганській», — сказано в повідомленні.

Пасажиропотік на КПВВ Станиця Луганська в порівнянні з минулим тижнем збільшився на 35%.

«Всього за тиждень через цей дорожній коридор на тимчасово окуповану територію України пройшли 9 991 особа, а на контрольовану територію — 10 019 осіб», — додали в штабі.

При цьому навпроти КПВВ Новотроїцьке сепаратисти блокують рух громадян, знімаючи блокування для окремих громадян двічі на тиждень — у понеділок і п’ятницю.

«У ці дні лінію розмежування в контрольному пункті перетнули 588 осіб і 81 транспортний засіб на тимчасово окуповану частину Донбасу, одночасно 559 осіб і 93 транспортні засоби проїхали на підконтрольну української влади територію», — пояснили в штабі ООС.

Крім того, на КПВВ діють протиепідемічні заходи і обов’язковою умовою залишається перебування в контрольному пункті в захисній масці (респіраторі) з дотриманням соціальної дистанції.

«Водночас під час дії в Україні зеленого рівня епідемічної небезпеки громадяни прибувають на контрольовану територію без проходження самоізоляції. А іноземцям для перетину лінії розмежування необхідно мати поліс медичного страхування», — підсумували в штабі.

Нагадаємо, що раніше сепаратисти посилили пропуск на КПВВ Станиця Луганська. Влада так званої «ЛНР» заборонила жителям окупованої території виїжджати в Україну частіше одного разу на місяць.

За в’їзд з ОРДЛО через Росію скасують штраф

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Омікрон поширився на 8 областей України

Мітинг у Києві …