Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ запропонувала РНБО застосувати санкції ще проти десяти колишніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу
27.02.2021

СБУ запропонувала РНБО застосувати санкції ще проти десяти колишніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу

Служба безпеки України внесла до РНБО пропозиції про застосування санкцій проти десяти експосадовців: керівників військових, силових і правоохоронних структур.

Джерело:  пресслужба СБУ

a73e017 bakanov 1 - СБУ запропонувала РНБО застосувати санкції ще проти десяти колишніх посадовців, які сприяли окупації Криму та Донбасу


Службою безпеки України були внесені пропозиції до Ради національної безпеки та оборони про застосування санкцій стосовно десяти екс-посадовців: керівників військових, силових і правоохоронних структур. Ці особи у 2014 році зрадили присязі й сприяли окупації Криму і Донбасу.

Про це повідомив очільник Служби безпеки України Іван Баканов, коментуючи підсумки засідання РНБО.

«Одним із важливих кроків для захисту національної безпеки є притягнення до відповідальності тих, хто працює на користь агресора та зрадив Україну. І особливу увагу слід приділяти не лише рядовим фігурантам, а і колишнім керівникам державних структур. Вони, замість того, щоб захищати свою країну, опинилися на боці агресора. Втім, державна зрада не має строків давності», – наголосив у своєму коментарі голова СБУ.

Серед посадовців зазначені: колишні міністр МВС Віталій Захарченко, командувач Військово-морськими силами ЗСУ Денис Березовський, голова СБУ Олександр Якименко та інші.
«До цього їм були оголошені підозри у державній зраді, наразі вони перебувають у розшуку. До цього часу стосовно них не застосовувалися обмеження економічного характеру», — повідомляє пресцентр СБУ.

На думку співробітників СБ України, зазначені особи були причетними до підтримки проросійських сил й вчиняли дії, спрямовані на зміцнення окупаційного режиму на території АР Крим та на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської та Донецької областей.

Раніше РНБО за пропозиціями СБ України запровадила санкції стосовно восьми фізичних і дев’ятнадцяти юридичних осіб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Доба в ООС: 17 обстрілів, у ЗСУ втрати

Фото: Zik Сепарати…