Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті
4 секунды ago

СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті

Давали в борг під 300%, а потім вибивали гроші погрозами і тиском. СБУ викрила і блокувала незаконну схему видачі онлайн-кредитів.

{Кіберфахівці Служби безпеки України викрили і припинили злочинну схему, коли шахраї вимагали гроші у громадян, які оформляли «легкі» кредити через інтернет. Людям погрожували фізичною розправою.|Кіберфахівці Служби безпеки України викрили і припинили злочинну схему з вимагання грошей у громадян, які оформляли «легкі» кредити через інтернет.)

Про це інформує пресцентр СБУ.

Розслідування встановило, що одна з компаній-лідерів на ринку онлайн мікрокредитування неправомірно нараховує своїм клієнтам, які не змогли вчасно погасити кредитні зобов’язання, штрафні санкції та пеню у розмірі понад 300% від суми кредиту. Це є порушенням чинного законодавства, адже такі нарахування не можуть перевищувати 50%.

sbu vykryla masshtabnu skhemu 1024x708 - СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті

До того ж до «вибивання» цих штучно створених боргів залучалися колекторські компанії. А ті стягували з позичальників гроші, вдаючись до тиску, погроз фізичного насильства чи знищення майна. Ці погрози могли поширюватися не лише безпосередньо на клієнта, а й на членів його родини.

sbu vykryla masshtabnu skhemu2 1024x710 - СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті

Загалом було проведено 15 обшуків у Києві.

sbu vykryla masshtabnu skhemu3 - СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Глава Конституційного суду залишив Україну

Фото: korrespondent.net Тупиць…