Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ попередила контрабанду героїну до країн Євросоюзу
44 секунды ago

СБУ попередила контрабанду героїну до країн Євросоюзу

Рекорд вартістю 2,3 мільярда: у Львові накрили більше тонни героїну

 Про це повідомила прес-служба Служби безпеки України.

З Туреччини в Україну везуть не тільки лимони і пахлаву… СБУ викрила турецький наркокартель разом з тонною героїну, який переправляли в ЄС.

За результатами тривалої багатоходової спецоперації співробітникам СБ України вдалось задокументувати протиправну діяльність транснаціонального організованого злочинного угруповання з числа громадян Туреччини.

Наркотики були контрабандою ввезені в Україну з Пакистану в грудні 2020 років через морський торговельний порт Південний (Одеса).

«Далі «товар» під виглядом харчової продукції транспортували на Західну Україну, щоб переправити до країн Європейського союзу як дипломатичний вантаж.

Для викриття та документування протиправної діяльності всіх учасників вказаного наркоугруповання прийнято рішення щодо проведення контролю за вчиненням злочину у формі контрольованої поставки.

За результатами проведених заходів оперативники спецслужби затримали трьох іноземців у Львові, згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу, під час фасування наркотиків в орендованих складських приміщеннях. Надалі наркоділки планували переправити героїн до Євросоюзу нібито під виглядом дипломатичного вантажу. Цього ж дня в обласному центрі було затримано громадянина Туреччини – одного з організаторів наркотрафіку.

Як зазначається, правоохоронці виявили 1035 кг наркотиків, підготовлених до транспортування. Вартість вилучених наркотиків за цінами чорного ринку – понад 2,3 млрд грн. Додатково проводяться обшуки у місцях тимчасового проживання фігурантів.

У межах кримінального проводження, розпочатого за ч. 2 ст. 305 (контрабанда наркотичних засобів, психотропних речовин, їх аналогів чи прекурсорів) Кримінального кодексу України, тривають слідчі дії для встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх учасників, задіяних у наркобізнесі. Вирішується питання щодо повідомлення затриманим про підозру у вчиненні злочину.


Спецоперація із викриття протиправної діяльності проводилась оперативниками та слідчими СБУ під процесуальним керівництвом Львівської обласної прокуратури за сприяння Державної митної служби України.

sbu blokuvala kontrabandu 1024x488 - СБУ попередила контрабанду героїну до країн Євросоюзу

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На Закарпатті СБУ викрила мешканця області, який закликав до сепаратизму

Працівники СБi…