Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ перевіряє незаконне ввезення та збут отруйних та сильнодіючих медпрепаратів під видом вакцини “Pfizer”
52 секунды ago

СБУ перевіряє незаконне ввезення та збут отруйних та сильнодіючих медпрепаратів під видом вакцини “Pfizer”

Служба безпеки вже розслідує справу про вакцину від коронавірусу: чи справді її незаконно ввезли в країну і підпільно вакцинувалися? Кримінальну справу відкрили ще 6 січня

sbu vakcina 1 - СБУ перевіряє незаконне ввезення та збут отруйних та сильнодіючих медпрепаратів під видом вакцини “Pfizer”

Кримінальне провадження відкрили ще 6 січня. Таку інформацію повідомляє ресурс PushNews — також відмічається:

“Слідчими СБУ в Єдиний реєстр досудового розслідування 6 січня 2021 року внесено відомості про вчинення злочину при ввезенні засобів під виглядом вакцини від вірусу COVID-19, за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 321 КК України.

Зараз перевіряється інформація щодо її застосування

Нагадаємо, бізнесмен Михайло Бродський заявив, що наприкінці грудня до України чартерним рейсом таємно завезли партію вакцини “Pfizer”, якою вакцинувалися політики.

Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль доручив Міністерству охорони здоров’я та Міністерству внутрішніх справ перевірити інформацію про «можливу підпільну вакцинацію препаратами невідомого походження».

У ході розслідування стало відомо, що група осіб придбала, перевозила, зберігала та продавала отруйні чи сильнодіючі лікарські засоби під виглядом вакцини “Pfizer”.

За умовами ч.3 ст. 321 Кримінального Кодексу України, злочинцям загрожуватиме від 3 до 5 років ув’язнення.

Зазначимо, що під час пандемії користувачі поширюють новини про COVID-19 набагато активніше, ніж будь-яку іншу, особливо негативну. Службою Безпеки України було оперативно розпочато перевірку інформації, що з’явилася у ЗМІ.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Стали відомі подробиці вибуху на газопроводі в Полтавській області

Фото: Facebook/Операто&#…