Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ перевіряє на сепаратизм депутатів Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади
02.12.2020

СБУ перевіряє на сепаратизм депутатів Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади

Служба Безпеки України розпочала перевірку інциденту з виконанням депутатами на Закарпатті гімну Угорщини.

oslcsqfyhqj3 1024x576 - СБУ перевіряє на сепаратизм депутатів Сюртівської сільської об’єднаної територіальної громади

На Закарпатті СБУ у межах визначеної законодавством компетенції перевіряє інформацію щодо можливих ознак протиправної діяльності в діях депутатів Сюртівської сільської ОТГ.

Повідомила пресслужба СБУ в Закарпатській області.

Однією з перших про інцидент повідомила фейсбук-спільнота «Закарпаття ТОП», яка кілька днів тому виклала відео виконання гімну. «У Сюртівській об’єднаної територіальної громади голова з депутатами після присяги співали угорський гімн. Про «подвиги» цього одіозного ексголови Сюртівської сільської ради вже писали у ЗМІ. На жаль, правоохоронні органи скромно мовчать», — йшлося в дописі.

Голова ОТГ, про якого йдеться, — самовисуванець Арпад Пушкар.

Він вже відзначався суперечливими заявами — приміром, в одному з інтерв’ю говорив про «вороже ставлення українців до закарпатських угорців».

«Створення Сюртівської об’єднаної територіальної громади — справжнє диво. Адже ми бачимо, як вороже українці ставляться до закарпатських угорців. Навіть ті, хто, на нашу думку, симпатизував нам, відвернулися від нас. Насправді у нас одна мета — зберегти ту невелику кількість угорців, які залишилися в області», — заявляв Пушкар.

На даний час, отримані Службою матеріали, щодо цієї події, ретельно перевіряються.

За результатами перевірки вживатимуться відповідні заходи реагування, повідомляє пресслужба УСБУ в Закарпатській області.

Хоч зараз Служба Безпеки України ще й не дала жорсткої оцінки ситуації, але це вже виглядає як справжнісінький сепаратизм. Та якби, цьому самому сепаратизму не протидіяла б Служба Безпеки України, то країну вже розламали б на шматки.

Джерело: пресцентр СБУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…