Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ назвала послідовним кроком у боротьбі з гібридною агресією РФ блокування телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK
22 часа ago

СБУ назвала послідовним кроком у боротьбі з гібридною агресією РФ блокування телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK

Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти телеканалів 112, NewsOne та ZIK послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією.

zik 1024x534 - СБУ назвала послідовним кроком у боротьбі з гібридною агресією РФ блокування телеканалів NewsOne, «112 Україна» та ZIK


Президент Володимир Зеленський заблокував телеканали NewsOne, «112 Україна» та ZIK 2 лютого 2021 року. Очільник Служби безпеки України Іван Баканов назвав рішення РНБО щодо запровадження санкцій, послідовним кроком української влади у боротьбі з російською гібридною агресією. За його словами, рекомендація щодо запровадження санкцій належить ВР та СБУ.

Баканов повідомив, що проти України ведеться гібридна війна, зокрема, й на інформаційному полі. Ми маємо системно їй протидіяти, аби захистити інтереси держави. Запровадження санкцій – іще один важливий та послідовний крок для цього. Тож, враховуючи дані, якими володіє Служба безпеки, а також численні порушення законодавства у сфері телерадіомовлення, зафіксовані Національною радою України з питань телебачення та радіомовлення, СБУ надала обґрунтовані рекомендації РНБО прийняти відповідне рішення. Про це повідомляє пресцентр спецслужби.

Голова СБУ окремо підкреслив, що рішення РНБО спрямоване на захист територіальної цілісності та суверенітету України і не має жодного відношення до обмеження свободи слова.

Персональні спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи застосовуватимуться, зокрема, до громадянина України Тараса Козака, юридичних осіб «Товариство з обмеженою відповідальністю «АРІАДНА ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИЙ ФОРМАТ ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТВ ВИБІР», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕЛЕРАДІОКОМПАНІЯ «112-ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ЛІДЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «ПАРТНЕР ТВ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВИНИ 24 ГОДИНИ», «Товариство з обмеженою відповідальністю «Нові комунікації».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська стl…