Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ ліквідувала банду, яка займалася розбоями у Дніпропетровській області
54 секунды ago

СБУ ліквідувала банду, яка займалася розбоями у Дніпропетровській області

Силовики Служби безпеки України затримали ватажків небезпечного злочинного угруповання, яке причетне до скоєння резонансних злочинів і залякування громадян. Спецоперація проводилася в Дніпропетровській області.

Служба безпеки України повідомила, що заблокувала діяльність злочинного організованого угруповання, яке причетне до вчинення резонансних злочинів, залякування і викрадення громадян. Як повідомляє пресслужба СБУ, спецоперація проходила на Дніпропетровщині.

sbu na dnipropetrovshhin 1024x768 - СБУ ліквідувала банду, яка займалася розбоями у Дніпропетровській області

У СБУ повідомили, що до групи входило 15 осіб із кримінальним минулим.

«Зловмисники тримали в страху місцевих жителів через розбійні напади, насильство і знищення майна. Також лідери угруповання, раніше неодноразово засуджені за скоєння особливо тяжких злочинів, організували розгалужену мережу збуту наркотиків і психотропів у області. Фігуранти реалізовували оптові партії «товару» через особисті зв’язки, а також залучали наркодилерів для перепродажу», – ідеться в повідомленні.

За оперативною інформацією, щомісячний оборот заборонених речовин склав майже 6 мільйонів гривень, діяло угруповання майже рік.

«Для супроводження наркобізнесу і боротьби з «конкурентами» у складі злочинної організації було й так зване «силове крило». Зловмисники застосовували до потерпілих психологічний тиск і погрожували їм фізичною розправою. За попередніми даними, кримінальники також причетні до викрадення людей», – зазначили у пресцентрі.

na dnipropetrovshhin sbu 1 768x1024 - СБУ ліквідувала банду, яка займалася розбоями у Дніпропетровській області

{Під час обшуків у будинках фігурантів СБУ виявила зброю, гранати, наркотичні засоби та гроші. Як пише пресцентр, гроші отримували злочинним шляхом.|Під час обшуків за місцями проживання фігурантів співробітники СБУ виявили зброю, гранати, наркотичні засоби і гроші, отримані злочинним шляхом.|

За даними СБУ, також перевіряється інформація щодо причетності до діяльності злочинної організації представників правоохоронних органів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Викрадення людей, продаж наркотиків та розбійні напади: На Дніпропетровщині СБУ викрила злочинне угрупування

Співробітники…