Home НОВИНИ УКРАЇНИ СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ
37 минут ago

СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ

Українська сторона за ініціативи СБУ застосувала санкції проти молдовської авіакомпанії JET4U S.R.L. та португальської JET4U LDA, які виконують рейси до аеропортів РФ та з порушенням законодавства літають на тимчасово окуповані Росією території України.

medv 1 - СБУ була ініціатором введення санкцій проти авіакомпаній, які виконують рейси до аеропортів РФ


СБУ повідомляє, що окрім антиукраїнських телеканалів, санкції були застосовані і до двох авіакомпаній. Під санкції потрапили молдавська JET4U S.R.L. і португальська JET4U LDA, якими Віктор Медведчук, нардеп України та кум російського президента, літав у Росію і в окупований Крим.

Повідомляється, що СБУ рекомендувала РНБО застосувати до вказаних авіакомпаній наступні санкції як: зупинення виконання фінансових та економічних зобов’язань, повне припинення транзиту ресурсів, польотів і перевезень територією України, блокування активів.

Санкції мають діяти до закінчення терміну окупації Криму або до набуття чинності рішення Європейського суду з прав людини за позовом України до Росії про відшкодування збитків у зв’язку з анексією півострова, — повідомляється у пресцентрі спецслужби.

Тепер Медведчуку доведеться добиратися до Москви зі звітами про виконану роботу з пересадкою у Мінську, або ж машиною.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На Чернігівщині голова сільради погорів на 100 тис. хабаря

Фото: gp.gov.ua Голову с…