Home НОВИНИ УКРАЇНИ Санкції до телеканалів і літаків Медведчука – це тільки початок. СБУ закінчує імперію політика
50 секунд ago

Санкції до телеканалів і літаків Медведчука – це тільки початок. СБУ закінчує імперію політика

З кожним днем СБУ вдається маленькими кроками йти до глобальної мети і один з основних «козирів» в кармані є підтримка зі сторони наших громадян.

medvedchuk 1 - Санкції до телеканалів і літаків Медведчука – це тільки початок. СБУ закінчує імперію політика


Задля того, щоб після Революції Гідності знову вирости з закулісного функціонера до політичного важковаговика Віктору Медведчуку знадобилось п’ять років. Хоча політик і має потужну підтримку ОПЗЖ з Росії та ніби зберігав за собою статус-кво та виявилося, що нова влада готова до більш радикальних, та що важливо – системних, кроків.

Приводом для санкцій стала не тільки інформаційна робота на РФ. Спецслужба досить швидко і дохідливо нагадала Віктору Медведчуку, в якій країні він живе.

Повідомляється, що першим і стратегічно правильним рішенням стали санкції щодо Тараса Козака та його телеканалів – 112, ZIK і NewsOne. Причина очевидна — антиукраїнська пропаганда і робота на Росію. У РНБО кажуть, що надані відомством Баканова докази настільки залізобетонні, що рішення про санкції не викликає жодних сумнівів.

Раніше очільник спецслужби Іван Баканов підкреслив: «Існує велика різниця між свободою слова і відвертою антиукраїнською риторикою». З його висловлюванням погоджується значна частина українців.

Також повідомляється, що канали Медведчука фінансувалися ТОВ «Торговий дім «Донське вугілля» з ОРЛО. Саме там, на окупованій Луганщині, відбувається повний цикл із незаконного видобутку вугілля, його реалізація в РФ зі сплатою податків до бюджету «ЛНР», які потім йдуть на «підтримку штанів» цієї псевдореспубліки. А це, як резонно зафіксувала СБУ, вже інше кримінальне провадження – «фінансування тероризму».

Санкції були застосовані і до двох авіакомпаній, якими Медведчук користувався, літаючи до Криму і в РФ.

Постраждали і бізнес-проєкти політика: київські депутати публічно відмовляються віддавати в оренду землю в центрі Києва для компанії, пов’язаної з Оксаною Марченко.

Нещодавно СБУ вручила підозру колишньому заступнику директора державного дослідного інституту. Саме завдяки його «експертним» висновкам частина магістрального нафтопроводу «Самара – Західний напрямок» перетекла з державної у приватну власність. Новим власником майже стало ТОВ «ПрикарпатЗахідтранс», яке пов’язують з оточенням Медведчука. Але «майже» – не рахується, адже після кримінальної справи нафтопровід доведеться повернути Україні.

Як виявилось — копати є куди та СБУ не планує знижувати темпи. Наприклад, у бік легальності коштів, за які соратник кума Путіна Тарас Козак придбав у 2018-19 роках телеканали 112, ZIK і NewsOne. Грошові активи з’явилися у нього раптово через Кіпр, а купівельні операції відбувалися в Білорусі.

Також, ЗМІ розкопали, що у «незадекларованої» цивільної дружини Тараса Козака є ще й бізнес у Росії, і luxury-апартаменти неподалік від Кремля, і земельні ділянки в Україні.

За результатами досліджень експерти відзначили, що реальна аудиторія прямих ефірів, які зараз три телеканали ведуть спільно в Youtube, – від сили 2-3 тисячі осіб. А КМІС вже дослідив свіжі рейтинги партій, і зробив висновок – у ОПЗЖ вони впали.

З кожним днем Службі безпеки України вдається маленькими кроками йти до глобальної мети і одним з основних «козирів» в кармані відомства є підтримка зі сторони наших громадян.

Джерело: Українське інтернет-ЗМІ «Главком».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

ОБСЄ назвала головні гарячі точки на Донбасі

Фото: Телеграф …