Home ПОЛІТИКА Росія веде в Криму підготовку до розміщення ядерної зброї, — Таран
18.12.2020

Росія веде в Криму підготовку до розміщення ядерної зброї, — Таран

rosija vede v krimu pidgotovku do rozmishhennja jadernoyi zbroyi taran 6e02826 - Росія веде в Криму підготовку до розміщення ядерної зброї, - Таран

Індія випробувала ядерну ракету

Фото з відкритих джерел

Також російські військові намагаються придушувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби

Міністр оборони Андрій Таран заявив, що військові Росії в окупованому Криму ведуть підготовку до розміщення ядерної зброї. Про це повідомляє пресслужба Міноборони.

«Підготовка Росією до розміщення ядерної зброї у Криму становить серйозну небезпеку для всієї Європи та цивілізованого світу. Спроба Російської Федерації встановити домінування в Чорноморському басейні є великою загрозою для економіки України, Туреччини та інших європейських країн», — сказав Таран.

Міністр додав, що військові РФ в акваторії Чорного моря часто намагаються придушувати комунікації засобами радіоелектронної боротьби і заважають навігації авіації та судноплавства. Крім України, заклопотаність висловлюють також інші країни регіону, зокрема, Румунія.

Новини за темою: У РНБО назвали реальною загрозу ядерної зброї в анексованому Криму

Раніше заступник постійного представника України в ООН Юрій Вітренко заявив, що Росія може розгорнути ядерний потенціал на території окупованого Криму. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…