Home ПОЛІТИКА Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон
29.01.2021

Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

rosija prodovzhila jadernu ugodu z ssha putin pidpisav zakon 8b1b473 - Росія продовжила ядерну угоду з США. Путін підписав закон

Президент РФ Володимир Путін Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Документом передбачено продовження угоди терміном на п’ять років — до 5 лютого 2026 року

Президент Російської Федерації Володимир Путін підписав закон про продовження Договору між Росією і Сполученими Штатами про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3).  Про це повідомляє пресслужба Кремля.

«Федеральним законом ратифікується Угода про продовження Договору між Російською Федерацією та Сполученими Штатами Америки про заходи щодо подальшого скорочення і обмеження стратегічних наступальних озброєнь від 8 квітня 2010 року, укладена 26 січня 2021 року між Росією і США у формі обміну нотами», — йдеться в документі.

Нагадаємо, Договір про скорочення стратегічних наступальних озброєнь (СНО-3) між США і Росією набув чинності в лютому 2011 року. Його дія передбачена на десятирічний термін — до лютого 2021 року. Після цього сторони повинні прийти до згоди або продовжити чинні домовленості, або укласти нові.

Новини за темою: Перший в історії договір про заборону ядерної зброї набув чинності

Раніше повідомлялося, що президент США Джозеф Байден і його російський колега Володимир Путін майже досягли домовленості щодо продовження дії Договору про стратегічне наступальне озброєння.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…