Home ПОЛІТИКА Росія намагається дискредитувати найвищих чиновників України, — ГУР Міноборони
25.11.2020

Росія намагається дискредитувати найвищих чиновників України, — ГУР Міноборони

rosija namagayetsja diskredituvati najvishhih chinovnikiv ukrayini gur minoboroni 9957ff1 - Росія намагається дискредитувати найвищих чиновників України, - ГУР Міноборони

ГУР звинуватила Росію у спробі дискредитувати чиновників України Фото з відкритих джерел

У розвідці заявили, що дискредитація відбувається через критику дій української влади

Українська розвідка заявила, що Росія розпочала кампанію з дискредитації найвищих державних та військових чиновників України. Про це йдеться у повідомленні ГУР Міністерства оборони. 

Як зазначається, Кремль таким чином намагається викликати в українців недовіру до вищих посадових осіб держави та дискредитувати їхню діяльність. За даними українських розвідників, для цього використовуються засоби масової інформації, журналісти та агенти впливу. 

Зокрема, під дискредитацією мається на увазі критика керівництва України, органів влади щодо вирішення нагальних соціальних та економічних проблем, у тому числі пов’язаних з епідемією коронавірусу. 

Новини за темою: Вторгнення РФ в Україну буде, але не восени, — головний розвідник

«Усе це відбувається на фоні цілеспрямованих зусиль Верховного Головнокомандувача ЗС України, Міністерства оборони України та воєнної розвідки України на шляху підвищення ефективності дій з відбиття російської збройної агресії та впровадження системних реформ із набуття нових спроможностей вітчизняного війська за стандартами НАТО», — пояснили у ГУР. 

Нагадаємо, раніше Служба зовнішньої розвідки України назвала головні загрози для країни. Серед основних небезпек — збройний конфлікт, релігійні розбіжності та економічні загрози. 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…