Home ПОЛІТИКА РНБО вимагає негайно оголосити всі результати місцевих виборів
11.11.2020

РНБО вимагає негайно оголосити всі результати місцевих виборів

rnbo vimagaye negajno ogolositi vsi rezultati miscevih viboriv a207400 - РНБО вимагає негайно оголосити всі результати місцевих виборів

Олексій Данілов УНІАН

За словами секретаря РНБО Олексія Данілова, недостатнє інформування про результати голосування створює ризики нацбезпеки

Рада національної безпеки і оборони України закликала Центральну виборчу комісію негайно оголосити всі результати місцевих виборів, які відбулися 25 жовтня. Про це повідомляє пресслужбі РНБО.

Як зазначається, відповідний лист на ім’я голови ЦВК Олега Діденка направив секретар РНБО Олексій Данілов.

«Апаратом Ради національної безпеки і оборони України фіксується зростання соціальної напруженості і, як наслідок, виникнення ризиків національній безпеці в ситуації, пов’язаної з питанням недостатнього інформування суспільства про офіційні результати виборів», — заявив Данілов.

У відомстві наголосили, що згідно з календарним планом, офіційні результати голосування повинні були бути оголошені до 6 листопада включно.

«Разом з тим на сьогодні в певній частині територіальних округів результати голосування з місцевих виборів не встановлені», — зазначив секретар РНБО.

Раніше повідомлялося, що Центральна виборча комісія не може оголосити результати проміжних виборів народного депутата на окрузі №208, оскільки чекає на рішення Шостого апеляційного адмінсуду. Позивачем у справі є лідер Радикальної партії Олег Ляшко.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…