Home ПОЛІТИКА Ринок приватних соціальних послуг перебуває в «тіні», – Мінсоцполітики
1 неделя ago

Ринок приватних соціальних послуг перебуває в «тіні», – Мінсоцполітики

rinok privatnih socialnih poslug perebuvaye v tini minsocpolitiki 31aeea3 - Ринок приватних соціальних послуг перебуває в "тіні", – Мінсоцполітики

Міністр соціальної політики Марина Лазебна Фото з відкритих джерел

В уряді заявляють про виявлення та перевірку надавачів недержавних соцпослуг

В Україні ринок надання приватних соціальних послуг переважно перебуває в «тіні», у зв’язку з чим проводяться перевірки таких надавачів. Про це повідомила міністр соціальної політики Марина Лазебна під час виступу у Верховній Раді, передає «РБК-Україна».

За словами Лазебної, такий ринок необхідно виводити «на світло». «Ми маємо визнати, що ринок надання соціальних послуг приватними надавачами існує. Він зараз переважно в тіні. Його треба виводити на світло», – висловилася урядовець.

Водночас міністр додала, що найближчим часом будуть оприлюднені результати перевірки таких приватних закладів. «Станом на кінець дня вчора проведено роботи з виявлення та перевірки надавачів соціальних послуг недержавного сектору у 20 областях та місті Києві. Ще нам не надали інформацію Закарпатська, Запорізька, Київська та Одеська області. Перевірено надавачів недержавних соціальних послуг. І їх виявилося 334. Кількість осіб, які проживають у таких закладах, 1030 людей», – сказала Лазебна.

Новини за темою: В Україні повинен бути створений ринок справедливих соціальних послуг, — Зеленський

Нагадаємо, нещодавно Кабінет Міністрів України визначив правила формування та ведення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг. Інформацію з Реєстру планують використовувати для здійснення контрольних заходів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…