Home НОВИНИ УКРАЇНИ РФ може напасти на Україну з Азовського моря — WP
20 секунд ago

РФ може напасти на Україну з Азовського моря — WP

rf mozhe napasti na ukrayinu z azovskogo morja wp e494e6f - РФ може напасти на Україну з Азовського моря - WP

Фото: facebook.com/mod.mil.rus Росія диктує ситуацію в Азові

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив у коментарі The Washington Post, що з погляду безпеки на Азовському морі домінує Росія.

Міністр закордонних справ України заявив, що Росія диктує ситуацію із безпекою в Азовському морі. Американська розвідка не відкидає, що напад Росії на Україну може початися з Азовського моря. Про це повідомляє The Washington Post.

Зазначається, що незважаючи на всю увагу міжнародного співтовариства, що приділяється накопиченню військ Росії на сухопутних кордонах України, якщо вторгнення почнеться з моря, українські сили значною мірою будуть безсилі і не зможуть юридично вжити будь-яких заходів доти, доки перший російський солдат не ступить на сушу.

Як заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, з погляду безпеки на Азовському морі домінує Росія.

«У нинішніх обставинах, звичайно, Росія диктує ситуацію в Азові і в основному використовує її як театр військових дій», — зазначив глава МЗС — «А у разі війни вони активно використовуватимуть це для тиску на наші південні міста на Азовському узбережжі».

Сьогодні є підстави вважати, що берег Азовського моря становить для Росії значну стратегічну та економічну цінність. Захоплення берега Азова дозволить Росії з’єднатися суходолом з Кримом, а також дозволить взяти під контроль портові міста Маріуполь та Бердянськ, пише видання.

Раніше повідомлялося, що Росія продовжує накопичувати війська поблизу українського кордону. Про це свідчать дані в соцмережах та дані супутників.

РФ атакує Україну із чотирьох фронтів — WP

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

США: Відносини з Україною міцні як ніколи

Фото: pixabay.com США та У …