Home ПОЛІТИКА Рада зняла вікові обмеження для держслужбовців
16.12.2020

Рада зняла вікові обмеження для держслужбовців

rada znjala vikovi obmezhennja dlja derzhsluzhbovciv 6b3bcae - Рада зняла вікові обмеження для держслужбовців

Верховна Рада ІХ скликання Слуга Народу / Facebook

Законопроєкт у другому читанні підтримали 300 депутатів

Народні депутати України проголосували за зняття вікових обмежень для роботи на державній службі. Про це йшлося під час засідання Верховної Ради. Трансляцію веде телеканал ZIK.

За законопроєкт №4096, який вносить зміни до Закону «Про державну службу», проголосували 300 депутатів із 225 необхідних.

Відповідно до документа, розміщеного на сайті парламенту, після набуття чинності змін, держслужбовців за рішенням суб’єкта призначення зможуть залишити на службі після досягнення 65-річного віку за його згодою. Рішення про продовження терміну перебування на держслужбі буде щорічно приймати суб’єкт призначення, але не більше, ніж до досягнення службовцем 70-річного віку.

Нагадаємо, сьогодні, 16 грудня, народні депутати зібралися на чергове пленарне засідання, під час якого розглядають проєкти законів щодо встановлення й змінення меж 11 міст України, захисту житлових прав дітей-сиріт, а також низку інших важливих документів. Повний порядок денний парламентарів читайте тут.

Новини за темою: Рада ухвалила бюджет-2021. Основні показники

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада на сьогоднішньому засіданні підтримала відставку міністра у справах ветеранів Сергія Бессараба. Чиновник сам подав відповідну заяву напередодні.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…