Home ПОЛІТИКА Рада відправила на доопрацювання законопроєкт президента про «інвестиційних нянь»
01.12.2020

Рада відправила на доопрацювання законопроєкт президента про «інвестиційних нянь»

rada vidpravila na doopracjuvannja zakonoproyekt prezidenta pro investicijnih njan 36e20a7 - Рада відправила на доопрацювання законопроєкт президента про "інвестиційних нянь"

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента

У другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направили на доопрацювання — 245 нардепів

Верховна Рада України направила на повторне друге читання законопроєкт №3760 президента Володимира Зеленського про «інвестиційних нянь». Про це повідомляє РБК-Україна.

Згідно з повідомленням, у другому читанні за законопроєкт проголосували лише 40 парламентарів, а направлення на доопрацювання підтримали 245 нардепів.

Зокрема, документ передбачав підтримку українських та іноземних інвесторів, сума інвестицій яких перевищує 20 млн євро і які створюють не менш 80 робочих місць із середньою зарплатою на 15% більше, ніж у регіоні, де така інвестиція буде здійснена.

Крім того, загальний обсяг державної підтримки для реалізації інвестиційного проєкту зі значними інвестиціями встановлюють у спеціальному інвестиційному договорі. Він не повинен перевищувати 30% планового обсягу значних інвестицій за інвестпроєктом.

Новини за темою: Законопроєкт про «інвестиційних нянь» пройшов перше читання у Раді

Нагадаємо, в січні поточного року президент України Володимир Зеленський на Світовому економічному форумі в Давосі заявив про появу в країні «інвестиційних нянь». Він пообіцяв, що інвестори, які вкладуть в Україну більше 100 млн доларів, отримають персонального «опікуна» від уряду, який розмовлятиме 5 мовами і вирішуватиме всі питання в будь-який момент дня і ночі.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…