Home ПОЛІТИКА Рада може призначити декілька міністрів наступного тижня
11.12.2020

Рада може призначити декілька міністрів наступного тижня

rada mozhe priznachiti dekilka ministriv nastupnogo tizhnja 6e9fcca - Рада може призначити декілька міністрів наступного тижня

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

У понеділок-вівторок буде зрозуміло щодо кандидатур, а у залі парламенту можна буде голосувати у другій половині тижня

Верховна Рада України наступного тижня може призначити декілька нових міністрів. Зокрема, йдеться про очільників Міністерства освіти і науки та Міністерства енергетики. Про це розповіла заступниця глави фракції «Слуга народу» Євгенія Кравчук у коментарі «РБК-Україна».

«Ми на початку наступного тижня будемо розглядати на фракції у тому числі кадрові питання. Може бути навіть кілька засідань фракції, бо насичений порядок денний. У першу чергу мова йде про призначення повноцінних міністрів у ті міністерства, де зараз є виконувачі обов’язків», — зазначила нардеп.

Політик наголосила на тому, що необхідно якнайшвидше призначити повноцінних міністрів.

«Необхідно якнайшвидше призначити повноцінних міністрів, щоб відновити нормальну роботу Міністерства освіти й науки та Міненергетики. Я так розумію, що т.в.о. будуть претендувати на ці посади, але треба дочекатися засідання фракції, щоб зрозуміти — чи це кілька кандидатів, чи один кандидат», — сказала вона.

Вона також додала, що голосування у сесійній залі може відбутися у другій половині тижня.

«У понеділок-вівторок це (щодо кандидатур, — ред.) буде зрозуміло. Відповідно у залі можна голосувати у другій половині тижня», — зазначила парламентар.

Новини за темою: До двох міністрів є питання: Разумков про можливі відставки в уряді

Раніше повідомлялося, що у Верховній Раді найбільше претензій до роботи міністрів освіти Сергія Шкарлета, охорони здоров’я Максима Степанова, фінансів Сергія Марченка, економіки Ігоря Петрашка, інфраструктури Владислава Криклія та соцполітики Марини Лазебної. При цьому позиції прем’єр-міністра Дениса Шмигаля в парламенті оцінюють як досить впевнені.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…