Home ПОЛІТИКА Рабінович: «Опозиційна платформа – За життя» не підтримувала жодного кандидата в мери Дніпра
12.11.2020

Рабінович: «Опозиційна платформа – За життя» не підтримувала жодного кандидата в мери Дніпра

rabinovich opozicijna platforma za zhittja ne pidtrimuvala zhodnogo kandidata v meri dnipra 5d4b41c - Рабінович: "Опозиційна платформа – За життя" не підтримувала жодного кандидата в мери Дніпра

Співголова партії «Опозиційна платформа – За життя» Вадим Рабінович

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Партія «Опозиційна платформа — За життя» не підтримувала ні одного кандидата  в мери Дніпра та не приймала такого рішення.

Відеозвернення з такою заявою на своїй сторінці у Facebook опублікував співголова партії «Опозиційна платформа — За життя», народний депутат України Вадим Рабінович.  

«Для жителів Дніпропетровської області я хочу ще раз роз’яснити: наша партія ніколи не підтримувала ні одного кандидата  в мери, ми не приймали такого рішення, міська організація такого рішення не приймала, обласна – також не приймала. Дійсно, Нікітін, який є членом нашої партії, висловив певну думку, але сьогодні, я сподіваюся, він її вже змінив, і ніхто не має права від імені партії робити подібні заяви. Тому все це фейк, новини, які розганяють, – фейк, ми не підтримували ні одного, ні іншого кандидата. Успіхів, дніпропетровці, є тільки ОПЗЖ!» – зазначив політик. 

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Призначення Вітренка міністром енергетики: Корнієнко розповів, коли нардепи розглянуть питання

Юрій Вітренко Face…