Home КИЇВ Примерзли панцирами до льоду: У Києві врятували від смерті 40 черепах
09.12.2020

Примерзли панцирами до льоду: У Києві врятували від смерті 40 черепах

primerzli pancirami do lodu u kiyevi vrjatuvali vid smerti 40 cherepah 9e0a970 - Примерзли панцирами до льоду: У Києві врятували від смерті 40 черепах

Болотна черепаха Фото з відкритих джерел

Деякі з тварин будуть на лікуванні в ветклініці, а для інших шукають домівку

На околиці житлового масиву Виноградар у Києві з Синього озера врятували 40 черепах, тварини змогли впасти у сплячку та почали примерзати панцирами до льоду. Про це повідомляє у Facebook Команда порятунку тварин Києва. 

Згідно з повідомленням, у понеділок, 7 грудня, очевидці заявили, на мілководді крізь лід спостерігають велику кількість черепах.

Як пояснили зоологи, така поведінка не є властивою черепахам, адже в цей період вони повинні перебувати в сплячці на дні водойми. Причина такої поведінки наразі невідома. 

Оскільки тварини не заховалися в мулі, то почали частково вмерзати лід. Після кількох годин роботи з пилкою вдалося дістати із крижаної пастки 40 черепах.  Згодом тварин госпіталізували у ветеринарну клініку, де їм надали необхідну допомогу. 

Новини за темою: У Карибському морі знайшли новий вид дивовижних морських істот

За словами ветеринара Людмили Харченко, озеро, де живуть тварини обміліло через забудову та недостатнє живлення, саме це зробило зимівлю черепах неможливою. Серед врятованих черепах 35 болотні, дев’ять із них хворі або слабкі. В однієї з черепах із носа дістали зламаний рибальський гачок.

Ще п’ять черепах — червоновухі, з них чотири самки та один самець, у якого немає перших фаланг пальців та є рана на голові. Наразі хворих тварин залишать у ветклініці, а для всіх інших шукатимуть тепле місце для зимівлі.

Новини за темою: У Таїланді знайшли скелет кита віком до п’яти тисяч років

Нагадаємо, нещодавно на півночі В’єтнаму, у регіоні Хазянг, що межує із Китаєм, науковці знайшли раніше невідомий вид змій із рідкісним забарвленням — їхня луска виблискує райдужними переливами. 

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Поліція посилила заходи безпеки в урядовому кварталі

На Волині чоло …