Home ПОЛІТИКА «Повернення полонених українок до своїх родин — провокація Марчевського і Медведчука!» — перепалка радника голови ОП і лідера Молодіжного крила ОПЗЖ
7 дней ago

«Повернення полонених українок до своїх родин — провокація Марчевського і Медведчука!» — перепалка радника голови ОП і лідера Молодіжного крила ОПЗЖ

povernennja polonenih ukrayinok do svoyih rodin provokacija marchevskogo i medvedchuka perepalka radnika golovi op i lidera molodizhnogo krila op 4d3a6bd - "Повернення полонених українок до своїх родин - провокація Марчевського і Медведчука!" - перепалка радника голови ОП і лідера Молодіжного крила ОПЗЖ

Артем Марчевський Опозиційна платформа — За життя | Молодіжне крило

Керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський вступив у словесну перепалку з Олексієм Арестовичем — радником глави Офісу президента.

Конфлікт відбуватися в ефірі «4 каналу», де Арестович був гостем програми.

На запитання ведучих про звільнення утримуваних на непідконтрольній території українців, радник глави ОП відповів, що право звільняти людей з полону повинні мати тільки креатури президента, в рамках домовленості з «міжнародними партнерами».

Незабаром, розмова з Арестовичем вийшла на недавній скандал, в якому Офіс президента завадив повернути додому чотирьох українок. Тоді представники «ДНР» і «ЛНР» заявили, що готові передати Україні чотирьох полонених. Однак, самопроголошені «республіки» хотіли віддати їх не офіційній владі, а особисто Віктору Медведчуку.

Про ситуацію, по телефонному зв’язку зі студією, висловився запрошений в ефір Артем Марчевський.

«Це абсурд. Є заява тієї сторони, що вони готові передати в односторонньому порядку, як акт милосердя, за посередництва Віктора Медведчука, чотирьох осіб. Вони там звинувачуються в шпигунстві на користь України. Вдумайтеся, шпигунство на користь України. Тобто, це точно наші громадяни. Що робить Офіс президента і вся владна вертикаль? Вони вставляють палиці в колеса, для того, щоб цього не сталося. Яке прагнення тоді у влади, щоб повернути наших людей з полону? Яка різниця, за якою схематикою передаються полонені? Нам важливо дотримати процедуру або щоб люди повернулися додому до своїх родин? Ось ці 4 жінки могли 20-го січня бути вдома, зі своїми близькими. Більш того, наскільки мені відомо, одна з них вимагає термінової медичної допомоги. Однак, влада робить все, щоб вони не повернулися», — заявив Марчевський.

Однак, представник Офісу президента відповів, що таким чином повертати полонених не можна через домовленості з «західними партнерами». Більш того, повернення чотирьох українок до своїх родин, Арестович назвав провокацією Марчевського і Медведчука.

«Ця спроба вичавити сльозу — не пройде. Тому що обмін полоненими в рамках українсько-російського конфлікту — це питання міжнародних домовленостей. І повертати людей без процедури — це підрив міжнародних угод. Тих самих нормандських і Мінських угод, виконання яких вимагає Росія… Я кажу те, що я говорю. Ви (Марчевський) з Медведчуком влаштовуєте провокацію», — вигукнув Арестович.

Тоді Марчевський запропонував Арестовичу представити себе на їхньому місці.

«У вас є діти? Уявіть собі, що вони опиняються в полоні. Вам є справа, хто їх звільнить або важливо, щоб вони повернулися додому?» — запитав він.

«Державні інтереси важливіші за моїх дітей», — нервово відрізав Арестович.

«У мене з Вами значить немає теми для розмови», — відповів Марчевський.

 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…