Home ПОЛІТИКА Порошенко і Зеленський об’єднуються у коаліцію в Одеській міськраді
24.11.2020

Порошенко і Зеленський об’єднуються у коаліцію в Одеській міськраді

poroshenko i zelenskij obyednujutsja u koaliciju v odeskij miskradi 8f137c4 - Порошенко і Зеленський об'єднуються у коаліцію в Одеській міськраді

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Партії п’ятого президента України Петра Порошенка і діючого глави держави Володимира Зеленського об’єднуються в коаліцію в Одеській міській раді відразу після виборів, незважаючи на демонстрований суспільству показний антагонізм. Про це йдеться в заяві Одеської міської організації «Опозиційної платформи — За життя», яку розміщено на сайті політсили.

«Ще вчора вони лили один на одного бруд, звинувачували у корупції і зраді та креслили «червоні лінії». Після виборів вони стали партнерами, які створюють політичну сім’ю.

Ця нова «політична сім’я» разом з корупціонером Трухановим просуває в Одесі свої бізнес-інтереси, ділить міський бюджет та виконує антинародні урядові директиви. Із цією метою порошенківські депутати проголосують за призначення «непримиренного» політичного опонента, представника Зе-команди на посаду секретаря міської ради Одеси», — наголошується в ній. 

При цьому додається, що після місцевих виборів старий і новий режим вже не соромляться демонструвати взаємну симпатію. З Одеси почалася відкрита коаліція Зеленського і Порошенка, яку далі хочуть реалізувати по всій країні, виступаючи єдиним фронтом і повертаючи країну до минулого режиму.

Одеська міська організація і фракція міської ради ОПЗЖ мають намір протидіяти цим планам, основною метою яких є підпорядкувати собі Одеську міську раду і накласти лапу на землю, власність і майбутнє одеситів.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…