Home НОВИНИ УКРАЇНИ Понад 3 млн українців оформили єПідтримку
20.12.2021

Понад 3 млн українців оформили єПідтримку

ponad 3 mln ukrayinciv oformili yepidtrimku 9da1d46 - Понад 3 млн українців оформили єПідтримку

Черга на вакцинацію в Україні

Основну частину отриманих грошей українці витрачають на книги, кінотеатри та залізничний транспорт.

Станом на 19 грудня вже понад 3 млн громадян України оформили послугу єПідтримка, в рамках якої буде виплачено 1 тисячу гривень за вакцинацію від коронавірусу COVID-19. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram у неділю.

За його словами, більша частина з цього числа вже отримала гроші, оскільки Монобанк, Альфа-Банк та А-Банк почали переказувати їх раніше. Клієнти решти банків, які приєдналися до проекту, отримають гроші упродовж 10 днів.

Федоров також зазначив, що за кількістю витрачених грошей три головні категорії виглядають так:

  •     Книжки
  •     Кінотеатри (показник практично такий самий як і у книг)
  •     Залізничний транспорт

«Нагадаю, що попередньо проект розрахований на один рік, тому всі точно встигнуть. Не забувайте оновлювати програму Дія», — додав Федоров.

Нагадаємо, 19 грудня в Україні стартувала послуга єПідтримка. До 29 грудня включно повністю вакциновані українці можуть подати заявку на отримання тисячі гривень.

Розплачуватися можна буде онлайн та офлайн, але лише на вказані категорії бізнесу. Банки розпізнаватимуть категорію бізнесу при оплаті карткою за допомогою МСС-кодів (код, який присвоюється торговій точці та характеризує напрямок бізнесу). У разі оплати карткою єПідтримка, він повинен співпадати з одним із кодів, зазначених у постанові Кабміну.

Також у МОЗ розповіли, як отримати «вакцинальну тисячу» не через Дію. У додатку гроші можна буде отримати вже з 19 грудня, а альтернативний механізм нарахування виплат стане доступним пізніше.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Румунія готується приймати біженців із України

Румунія вже об …