Home НОВИНИ УКРАЇНИ Поліція перейшла на посилений режим — ЗМІ
25 секунд ago

Поліція перейшла на посилений режим — ЗМІ

policija perejshla na posilenij rezhim zmi f59bddb - Поліція перейшла на посилений режим - ЗМІ

Фото: МВД Украины Весь особовий склад поліції переведений на посилений варіант служби

Поліцейські будуть працювати понаднормово, але не більш як 12 годин на добу і шість днів на тиждень.

Глава Нацполіції Ігор Клименко наказав з 25 вересня по 8 жовтня перевести весь особовий склад кримінальної поліції і слідчих підрозділів на посилений режим роботи. Про це напередодні ввечері повідомила Українська правда, яка оприлюднила скан відповідного наказу.

Зазначено, що такий захід є необхідним «в зв’язку із загостренням криміногенної обстановки на території держави, пов’язаної з вчиненням тяжких кримінальних злочинів, в тому числі із застосуванням вогнепальної зброї, і які викликали в суспільстві великий резонанс, з метою проведення профілактичних заходів для її стабілізації».

Згідно з цим наказом, поліцейські будуть працювати понаднормово, але не більше 12 годин на добу і шість днів на тиждень.

policija perejshla na posilenij rezhim zmi 18b4778 - Поліція перейшла на посилений режим - ЗМІ

Фото: Українська правда

Управління Нацполіції в Тернопільській області підтверджує інформацію ЗМІ. З 25 вересня по 8 жовтня весь особовий склад поліції регіону переведений на посилений варіант служби.

«Такі заходи пов’язані із загостренням криміногенної обстановки в державі та вчиненням злочинів із застосуванням зброї. Поліцейські будуть проводити комплекс профілактичних заходів і превентивну роботу з протидії злочинності в області», — наголошується в повідомленні.

Нагадаємо, 22 вересня під Києвом було скоєно замах на першого помічника президента Сергія Шефіра. В результаті обстрілу автомобіля був поранений водій, сам Шефір не постраждав.

Пізніше в МВС заявили, що розглядають три основні версії замаху. При цьому можлива участь спецслужб іноземних держав.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Українці отримали понад 12 млн щеплень від COVID

COVID-щеплення отри…