Home ПОЛІТИКА Подарунок Лаврову: МЗС України наполягає на поверненні викраденої з Луганська ікони
18 секунд ago

Подарунок Лаврову: МЗС України наполягає на поверненні викраденої з Луганська ікони

podarunok lavrovu mzs ukrayini napoljagaye na povernenni vikradenoyi z luganska ikoni 85b5610 - Подарунок Лаврову: МЗС України наполягає на поверненні викраденої з Луганська ікони

Українська ікона, подарована очільнику МЗС РФ Сергію Лаврову SRNA

В українському дипвідомстві звинуватили голову Президії Боснії і Герцеговини в брехні

Україна надалі вимагає повернення ікони, викраденої в Луганську і подарованої міністру закордонних справ Росії Сергію Лаврову. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба в Twitter.

При цьому дипломат заявив про брехню з боку голови президії Боснії і Герцеговини Мілорада Додіка. «Українська ікона обпалила руки навіть досвідченим у цинізмі російським дипломатам, які від неї відхрестилися. Але пан Додік продовжує брехати, перевершуючи своїх старших друзів. Україна надалі вимагає повернення ікони», – написав Кулеба.

Нагадаємо, напередодні Мілорад Додік заявив, що поверне українську ікону, викрадену в Луганську, тим, від кого її отримав, але не Україні. За його словами, Україна ніколи не піднімала питання про зникнення ікони.

Новини за темою: Вкрадена чи ні: Що відомо про ікону Миколая Чудотворця, подаровану Боснією і Герцеговиною російському міністру Сергію Лаврову

Раніше повідомлялося, що посольство України в Боснії і Герцеговині вимагає від Міністерства закордонних справ БіГ надати детальні пояснення через подаровану Сергію Лаврову українську 300-літню ікону. В іншому випадку дії боснійського чиновника пообіцяли розглядати як підтримку країною агресивної політики та військових дій Росії проти України.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Україна подасть зауваження до іранського проєкту звіту щодо катастрофи «МАУ», – МЗС

Залишки літакk…