Home КИЇВ Поблизу Києва стався спалах пташиного грипу
2 недели ago

Поблизу Києва стався спалах пташиного грипу

poblizu kiyeva stavsja spalah ptashinogo gripu f8074f3 - Поблизу Києва стався спалах пташиного грипу

Фото з відкритих джерел

Навколо небезпечного пункту організували 10-кілометрову зону спостереження

У селищі Гостомель Київської області при молекулярно-генетичних дослідженнях виявлено РНК вірусу пташиного грипу (тип А субтип Н5N8). Про це повідомляє Держслужба з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів Київської області. 

Згідно з повідомленням, до епізоотичного вогнища потрапило одне з домогосподарств котеджного містечка «Канадське селище», селище Гостомель, Київської області. З 19 січня введено карантин щодо грипу птиці, застосовано зонування і запроваджено обмеження. 

Як зазначається, до буферної зони (захисту) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 3 км, до якої включено котеджне містечко «Канадське селище» та частина території селища Гостомель (місцевість Мостище) Київської області.

Новини за темою: У двох селах Миколаївської області стався спалах пташиного грипу

До зони спостереження (нагляду) потрапили: територія навколо неблагополучного пункту (епізоотичного осередку) радіусом 10 км, до якої включено населені пункти Київської області: с. Мощун, с. Горенка, селище Гостомель, смт Коцюбинське, м. Ірпінь, м. Буча.

Наразі Держпродспоживслужба вживає заходи з локалізації та недопущення розповсюдження захворювання. Мешканців населених пунктів, що увійшли до зон захисту та нагляду, просять з розумінням ставитися до дій працівників служби. 

Новини за темою: Споживчі настрої українців впали до мінімуму за два роки

Нагадаємо, нещодавно в Держпродспоживслужбі Києва заявили про необхідність відновлення навчання в закладах освіти для дітей до 10 років.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…