Home НОВИНИ УКРАЇНИ Підтримка вступу у НАТО та ЄС оновила рекорд — опитування
03.03.2022

Підтримка вступу у НАТО та ЄС оновила рекорд — опитування

pidtrimka vstupu u nato ta yes onovila rekord opituvannja bd9bd28 - Підтримка вступу у НАТО та ЄС оновила рекорд - опитування

Фото: АР За вступ у НАТО виступають 76% українців

Порівняно з довоєнним періодом рівень підтримки вступу у ЄС та НАТО зріс на понад 20%.

Підтримка вступу України у НАТО та Євросоюз найвища за всю історію. Про це свідчать результати дослідження, проведеного соціологічною групою Рейтинг, оприлюднені у вівторок, 1 березня.

Так, 86% українців підтримують приєднання України до ЄС, 76% — за вступ у НАТО.

«Порівняно з довоєнним періодом рівень підтримки вступу у ЄС та НАТО зріс більш ніж на 20%. Позитивна динаміка відбулася за рахунок зростання підтримки вступу до західних структур серед населення півдня та сходу. У віковому розрізі у всіх категоріях спостерігається одностайна підтримка вступу України в ЄС і НАТО», — йдеться у прес-релізі.

Також 61% опитаних вірять у те, що Україна стане членом Євросоюзу найближчим часом (протягом 1-2 років). 13% вірять, що Україна стане членом ЄС через 5 років, у більш тривалій перспективі — 6%. Важко з оцінками 17%.

Не вірять у те, що Україна стане членом ЄС, лише 4% опитаних. Порівняно з минулим роком, кількість тих, хто не вірить у європейську інтеграцію України, значно зменшилася (у листопаді 2021 року таких було 26%).

Під час дослідження було опитано 1200 респондентів, старших за 18 років, у всіх підконтрольних уряду регіонах методом CATI (Computer Assisted Telephone Interviews – телефонні інтерв’ю з допомогою комп’ютера). Помилка репрезентативності дослідження з довірчою ймовірністю 0,95: трохи більше 2,8%.

Нагадаємо, 28 лютого президент Володимир Зеленський підписав заявку на членство України у Євросоюзі. У той же день ЄС офіційно розпочав процедуру розгляду заявки України.

ЄП закликав Євросоюз надати Україні статус кандидата

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Противник знизив темпи наступу — Генштаб

Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua Армі…