Home НОВИНИ УКРАЇНИ Підтримка бізнесу в карантин: стали відомі деталі пропозиції Зеленського
27.11.2020

Підтримка бізнесу в карантин: стали відомі деталі пропозиції Зеленського

pidtrimka biznesu v karantin stali vidomi detali propoziciyi zelenskogo ef00ae3 - Підтримка бізнесу в карантин: стали відомі деталі пропозиції Зеленського

Фото: Таисии Стеценко Підприємцям можуть скасувати орендну плату

Підприємцям, які орендують площі в державному або муніципальному будинку, пропонують скасувати орендну плату.

Зеленський пропонує на час карантину звільнити від орендної плати підприємців, які змушені тимчасово припинити діяльність через обмеження. Відповідна ініціатива міститься в президентському законопроекті про підтримку бізнесу на період карантину, текст якого в п’ятницю, 27 листопада, оприлюднено на сайті парламенту.

Крім того, документ пропонує продовжувати договори оренди комунального та державного майна для орендарів, діяльність яких була заборонена або обмежена під час карантину, в разі, якщо термін такого договору закінчується під час карантину. При цьому термін дії договору продовжується на час карантину і на один місяць з дня його завершення.

При цьому пункт, що забороняє проведення планових перевірок в сфері господарської діяльності органами держконтролю, виключається з документа.

Нагадаємо, напередодні у Верховній Раді був зареєстрований президентський законопроект про соціальну підтримку застрахованих осіб і суб’єктів господарювання на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів, введених з метою запобігання поширенню в Україні гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Про пакет допомоги в локдаун раніше також заявляв прем’єр-міністр Денис Шмигаль. Загалом на ці цілі піде щонайменше 10 млрд грн.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

В Україні знову рекордно подорожчав автогаз

Фото: avtoblog.ua Ціни на …