Home НОВИНИ УКРАЇНИ Підробка не пройде: СБУ накрила фальшивомонетників на Київщині
26.12.2020

Підробка не пройде: СБУ накрила фальшивомонетників на Київщині

Ніякого свята фальшивомонетникам: напередодні різдва СБУ знайшла групу шахраїв на київщині, які виготовили 20 млн. фальшивих грошей. Підробки мали всі захисні елементи і пройшли б контроль в пунктах обміну валют.

sbu vikrila 1 - Підробка не пройде: СБУ накрила фальшивомонетників на Київщині

Служба безпеки України викрила організоване угруповання, яке спеціалізувалося на збуті великих сум фальшивих грошей у національній та іноземній валютах на території столичного регіону.

Незаконна діяльність фігурантів могла завдати державі збитки на майже 20 мільйонів у гривневому еквіваленті.

За попередніми даними слідства, до складу групи входило декілька мешканців Києва та Київської області. Фігуранти займалися збутом підроблених купюр високої якості. Своїх клієнтів вони підшукували через особисті зв’язки.

У межах контролю за вчиненням злочину співробітники СБУ задокументували кілька фактів протиправної діяльності зловмисників.

За висновками Нацбанку, реалізовані «підробки» мали відповідні захисні елементи для проходження контролю на спеціальних електронних пристроях, у тому числі в пунктах обміну валют.

Під час обшуків за місцями проживання учасників угруповання вилучено купюри невідомого походження на загальну суму майже 600 тисяч у гривневому еквіваленті, вогнепальну зброю і наркотичні засоби. Також виявлено посвідчення працівників органів влади та правоохоронних структур.

Наразі фігурантам повідомлено про підозри за ч. 2 ст. 199 Кримінального кодексу України.

Слідчі дії тривають.

Джерело: Пресцентр СБУ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Рука Батьки? Смерть білоруського активіста в Києві

Фото: Instagram @vvshishov Сторі …