Home КИЇВ Під Києвом та Львовом побудують «модельні в’язниці»: Що зміниться
20.01.2021

Під Києвом та Львовом побудують «модельні в’язниці»: Що зміниться

pid kiyevom ta lvovom pobudujut modelni vjaznici shho zminitsja 4c288b8 - Під Києвом та Львовом побудують "модельні в'язниці": Що зміниться

Міністр юстиції Денис Малюська РБК-Україна

У нових в’язницях будуть тестувати все, що придумано у світі, і все, що придумає відомство для нормалізації життя людини

Під Києвом і Львовом будуть побудовані нові слідчі ізолятори – «модельні в’язниці». У Міністерстві юстиції України почали підготовку проєктної документації, повідомив міністр юстиції Денис Малюська в ефірі телеканалу «Дом».

За його словами, там будуть тестувати все, що придумано у світі, і все, що придумає відомство. Зокрема, хочуть акцентувати увагу на нормалізації життя людини.

«Зараз у в’язниці він (ув’язнений, — ред.) навпаки відвикає від нормального життя, за нього готують їжу, йому подають, його дисциплінують, він сидить або в камері, або на годину виходить на вулицю «потинятись» двориком – це не адаптація людини до нормального життя, це навпаки його деградація», – зазначив Малюська.

У в’язницях змінять і систему охорони по периметру. Зокрема, буде впроваджена динамічна охорона – співробітники пенітенціарної системи стежитимуть за безпекою зсередини.

«Ми повністю змінюємо все, що пов’язано із системою виконання кримінальних покарань. Там вже багато людей звільнені. Ми, як і планували, як і декларували на початку цього процесу, що не звільняємо людей просто так, ми звільняємо з тим, щоб зробити більш ефективними, підняти зарплати тим, хто залишиться», – сказав міністр.

Новини за темою: Жінкам дозволять прикраси, чоловікам — відрощувати волосся. Малюська розповів про нові правила у в’язницях

Нагадаємо, раніше міністр юстиції Денис Малюська заявив, що в Україні потрібно залишити тільки дві в’язниці, не враховуючи слідчі ізолятори (СІЗО). На його думку, в’язниці не виправляють людей.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Метро на Виноградар: «Київметробуд» подолав чергову відмітку тунелю до станції «Сирець»

Фото: aspi.news Фото: aspi.news Ф…