Home НОВИНИ УКРАЇНИ Першою привезуть вакцину AstraZeneca — Ляшко
4 секунды ago

Першою привезуть вакцину AstraZeneca — Ляшко

pershoju privezut vakcinu astrazeneca ljashko 3b96630 - Першою привезуть вакцину AstraZeneca - Ляшко

Вакцинація повинна розпочатися наступного тижня

На вакцинацію від коронавірусу вже записалися 58 тисяч осіб. Це персонал COVID-лікарень і члени бригад екстреної медичної допомоги.

В Україні наступного тижня привезуть першу партію вакцини від коронавірусу COVID-19 виробництва британсько-шведської компанії AstraZeneca. Вже на наступний день розпочнеться вакцинація. Про це сказав головний санітарний лікар Віктор Ляшко, повідомляє РБК-Україна в суботу, 13 лютого.

За його словами, до кінця лютого Україна сподівається отримати 1 млн доз вакцини AstraZeneca, яка, ймовірно, буде поставлена ​​двома партіями по 500 тисяч доз.

«Ми готові погодитися на першу партію в обсязі 500 тисяч доз, щоб не чекати, поки сформують повну партію в 1 млн, і щоб швидше розпочати вакцинацію», — зазначив Ляшко.

За його словами на сьогодні є контракти на 12 млн доз вакцини AstraZeneca і Novavax з опцією розширення ще на 3 млн доз. Вакцина виробляється на потужностях індійської компанії Serum.

Також Ляшко розповів, що на вакцинацію від коронавірусу вже записалися 58 тисяч осіб. Це персонал COVID-лікарень і члени бригад екстреної медичної допомоги. Решта доз з перших поставок буде відправлена військовим, іншим лікарям первинної медичної допомоги і т.д.

Напередодні повідомлялося, що вже розпочався процес відвантаження партії вакцини, яку Україна отримає з Індії. Отримано всі дозволи на її експорт.

Також повідомлялося, що в AstraZeneca виступили на захист своєї COVID-вакцини. У компанії визнали, що препарат не ідеальний, але врятує тисячі життів.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На Львівщині викрили схему майнінгу криптовалют

Фото: СБУ Право…