Home ПОЛІТИКА Передумов не бачу: Кравчук про нормандську зустріч у 2021 році
10.12.2020

Передумов не бачу: Кравчук про нормандську зустріч у 2021 році

peredumov ne bachu kravchuk pro normandsku zustrich u 2021 roci ec0b51a - Передумов не бачу: Кравчук про нормандську зустріч у 2021 році

Голова делегації України в ТКГ Леонід Кравчук Фото з відкритих джерел

За словами політика, немає підстав довіряти Росії

Наразі не має передумов для проведення зустрічі лідерів нормандської четвірки у 2021 році. Про це в інтерв’ю liga.net заявив глава делегації України у Тристоронній контактній групі (ТКГ) Леонід Кравчук.

«Поки що я (передумов, — ред.) не бачу. Поки не бачу тому, що Росія висуває одну і ту ж тему: формально каже «так-так», і радники зустрічаються, щось кажуть. Але фактично зараз Росія каже «нема потреби зустрічатися в нормандському форматі тому, що не виконано завдання минулої нормандської зустрічі 9 грудня», — сказав Кравчук.

За словами політика, немає підстав довіряти Росії, проте після зимових свят «ми побачимо, куди рухається політична ситуація».

Новини за темою: “Забирайтеся геть з Донбасу”: У ТКГ розповіли, чим саме дратує Росія

Нагадаємо, раніше Леонід Кравчук заявив, що у 2021 році Україна запропонує нові кроки з врегулювання конфлікту на Донбасі. За словами політика, нові дії включатимуть «закон про вибори, закон про амністію, закон про особливості місцевого самоврядування», що передбачає і «формулу Штайнмаєра».

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…