Home ПОЛІТИКА Павло Придворов – лідер виборчих перегонів у Слов’янську, – опитування
13.11.2020

Павло Придворов – лідер виборчих перегонів у Слов’янську, – опитування

pavlo pridvorov lider viborchih peregoniv u slovjansku opituvannja 7998d71 - Павло Придворов – лідер виборчих перегонів у Слов'янську, – опитування

Павло Придворов Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Павло Придворов — лідер виборчих перегонів у Слов’янську. Про це свідчать результати дослідження, проведеного «Українською соціологічною групою» 5-9 листопада 2020 року.

Дослідження показують, що за показником електоральної підтримки Павло Придворов випереджає чинного мера Вадима Ляха напередодні другого туру виборів мера Слов’янська. Серед респондентів, які обов’язково братимуть участь у голосуванні, мають намір підтримати:

  • Павла Придворова-44,7%;
  • Вадима Ляха-35,3%.

У той же час, значна кількість опитаних (16,8%) не визначилася з вибором. Частина респондентів (3,2%) вказали, що проголосують «проти всіх».

З 5 по 9 листопада 2020 року ТОВ «Українська соціологічна група» було проведено вибіркове опитування населення Слов’янська. Всього було опитано 400 респондентів у віці від 18 років і старше. Вибіркова сукупність-багатоступенева, випадкова, на останньому етапі — квотна. Вибірка репрезентує доросле населення Слов’янська за основними демографічними ознаками. Статистична похибка не перевищує 5,0%. Метод проведення опитування — індивідуальне інтерв’ю «віч-на-віч» за місцем проживання респондента (на дому). Дослідження проведено на замовлення ТОВ «Інформаційне агентство «Українські Новини».

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…