Home НОВИНИ СВІТУ Озброєний священик перейшов на бік окупантів: з хрестом і автоматом на чужі землі
11.12.2020

Озброєний священик перейшов на бік окупантів: з хрестом і автоматом на чужі землі

Цей «батюшка» брав участь в окупації Кяльбаджара, де розташований монастир

ozbroyenij svjashhenik perejshov na bik okupantiv z hrestom i avtomatom na chuzhi zemli f2106d1 - Озброєний священик перейшов на бік окупантів: з хрестом і автоматом на чужі землі

Тер-Ованес Ованнісян, скріншот: YouTube

Журналісти з’ясували, що настоятель розташованого в Кяльбаджарському районі Азербайджану монастиря, отець Тер-Ованес Ованнісян насправді не добрий батюшка, а вірменський бойовик.

Читайте Знай в Google News!

Про це пишуть вірменські джерела, наводячи на доказ фотографію Ованнісяна початку 90-х років ХХ століття і фотографію 2020 року. Про це стало відомо завдяки повідомленню Telegram-каналу «1news.az».

ozbroyenij svjashhenik perejshov na bik okupantiv z hrestom i avtomatom na chuzhi zemli d50eb0f - Озброєний священик перейшов на бік окупантів: з хрестом і автоматом на чужі землі

Тер-Ованес Ованнісян, фото: Telegram

«Сам Ованнісян каже, що в 1990-ті брав участь в «обороні» Гандзасара. У перекладі на людську мову — брав участь в окупації Кяльбаджара, де розташований монастир. Тер-Ованес є уродженцем Нагірного Карабаху, він народився в селі Чинарли Ходжавендського району Азербайджану. Після початку контрнаступу Азербайджанської армії 27 вересня він заявив, що буде з автоматом в руках захищати монастир. Очевидно, вирішив згадати минуле. Але зараз Ованнісян збирає речі, адже він і йому подібні окупанти до 25 листопада повинні звільнити Кяльбаджарський район Азербайджану. Монастир же Азербайджан в змозі відновити своїми силами.», — пишуть автори в Telegram-каналі «1news.az».

Варто також нагадати нашим читачам, що президент Вірменії Армен Саркісян заявив про проведення позачергових парламентських виборів і відставку уряду Нікола Пашиняна. У період між відставкою уряду і новими достроковими виборами країною керуватиме уряд національної згоди.

Обов’язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше

Раніше повідомляли, вірмено-азербайджанський конфлікт: уроки для України.

Як повідомляв Знай.uа, президент Вірменії збирається відправити уряд Пашиняна у відставку.

Знай.uа писав, вірмени масово залишають територію Карабаху: спалюють будинки, вирубують дерева і викопують останки з могил.

Теги: священик Вірменія Тер-Ованес Ованнісян

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Поки українці чекають на ліки проти covid-19, британці вирішили «змішувати» вакцину

Виявилося, що л…