Home ПОЛІТИКА ОПЗЖ — посольству США в Києві: Ми доб’ємося припинення зовнішнього управління Україною
25.11.2020

ОПЗЖ — посольству США в Києві: Ми доб’ємося припинення зовнішнього управління Україною

opzzh posolstvu ssha v kiyevi mi dobyemosja pripinennja zovnishnogo upravlinnja ukrayinoju 64dc137 - ОПЗЖ - посольству США в Києві: Ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною

Фото з відкритих джерел

Партія «Опозиційна платформа — За життя» висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, які силою перешкоджали проведенню мирної акції українців.

Так у політсилі прокоментували події біля посольства США в Києві, передає «Політека».

У партії поінформували, що у вівторок, 24 листопада, ОПЗЖ і її молодіжне крило, а також організація «Патріоти – за життя» провели акцію біля посольства США. Більше трьох тисяч осіб, які брали участь у мирній акції, а також народні депутати України від ОПЗЖ, які реалізовували своє гарантоване Конституцією право на мирні зібрання, були оточені кордонами поліції і Національної гвардії.

«Понад 500 осіб, зокрема всі учасники акції з плакатами, які хотіли скористатися своїм конституційним правом і висловити рішучий протест проти зовнішнього управління, введеного США в Україні, безпідставно не були допущені підконтрольними Зеленському і його оточенню силовиками до місця проведення акції. Таким чином, українська влада виступила проти українського народу, в порушення його конституційних прав, на стороні і в інтересах американського посольства. Ті цінності свободи і демократії, про які так люблять міркувати американські емісари, сьогодні втоптані в бруд слухняними виконавцями волі Вашингтона», – заявили в партії Медведчука.

opzzh posolstvu ssha v kiyevi mi dobyemosja pripinennja zovnishnogo upravlinnja ukrayinoju cc77e3f - ОПЗЖ - посольству США в Києві: Ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною

Фото з відкритих джерел

opzzh posolstvu ssha v kiyevi mi dobyemosja pripinennja zovnishnogo upravlinnja ukrayinoju 13ea043 - ОПЗЖ - посольству США в Києві: Ми доб'ємося припинення зовнішнього управління Україною

Фото з відкритих джерел

У зв’язку з цим, ОПЗЖ висловлює рішучий протест проти незаконних, антиконституційних дій правоохоронних органів, силою перешкоджали проведенню мирної акції українських громадян.

«Заявляємо замовникам цієї розправи, що окопалися в посольстві США: на багнетах не можна всидіти, і ми доб’ємося припинення зовнішнього управління Україною, захистимо суверенітет і незалежність нашої країни», – підсумували в партії Медведчука.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Шмигаль запросив Канаду долучитися до «Кримської платформи»

Прем’єр-мінісm…