Home ПОЛІТИКА «Опозиційна платформа — За життя»: Влада намагається викреслити з пам’яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні
1 неделя ago

«Опозиційна платформа — За життя»: Влада намагається викреслити з пам’яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні

opozicijna platforma za zhittja vlada namagayetsja vikresliti z pamjati ukrayinciv podvig narodu u velikij vitchiznjanij vijni 7ed8d6d - "Опозиційна платформа - За життя": Влада намагається викреслити з пам'яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Влада намагається викреслити з пам’яті українців подвиг народу у Великій Вітчизняній війні. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя».

Наводимо її текст дослівно:

Влада не залишає спроб нівелювати подвиг українського народу під час Великої Вітчизняної війни. Кабінет Міністрів схвалив запропоновані Мінветеранів зміни до Положення Про Державний протокол і церемоніал України, вилучивши з програми державного візиту церемонію покладання главами іноземних держав вінка до Могили Невідомого Солдата в Києві.

Замість цього поряд з церемонією пам’яті жертв голодоморів в Україні, передбачається покладання вінка або квітів до «місця або пам’ятника, присвяченому захисникам України». У новій редакції протоколу його пропонується перенести до пам’ятників учасникам Революції Гідності, героям Небесної Сотні, учасникам АТО, борцям за незалежність України у ХХ столітті.

Змінюються і правила інавгурації Президента: покладання вінка до Могили Невідомого Солдата також скасовується.

Всі ці нововведення є не чим іншим, як черговою спробою переписати історію. Викреслити з пам’яті людей трагічні події Великої Вітчизняної війни, применшити, замовкнути внесок українського народу в досягнення великої перемоги.

І це при тому, що згідно з результатами соцопитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології, 78% українців вважають, що 9 травня, День Перемоги над нацизмом, – це свято, що має символізм і значимий для них особисто. А 81% респондентів виступили за те, щоб 9 травня був державним святом і вихідним днем.

Для порівняння: події на Майдані Незалежності наприкінці 2013-го ‒ початку 2014 років лише 45,5% українців розцінюють тепер як Революцію Гідності. І ще менше — лише 37,8% опитаних – заявили, що підтримали б Майдан і зараз (соцопитування, проведене Центром Разумкова спільно з фондом «Демократичні ініціативи»).

Тобто своїм рішенням владна команда в черговий раз підтвердила, що є владою меншини, а Президенту Зеленському фактично плювати на думку та інтереси громадян очолюваної ним держави.

Партія «Опозиційна платформа — За життя» робила і продовжує робити все для того, щоб захистити історичну пам’ять, донести до майбутніх поколінь правду про події і героїв Великої Вітчизняної війни, не допустити реваншу фашизму і нацизму, що піднімає голову в Україні. З цією метою нашою партією створено громадський рух «Український фронт захисту історичної пам’яті», робота якого спрямована на те, щоб зберегти всі сторінки української історії, увічнити внесок нашого народу у відновлення миру, віддати шану полеглим у Великій Вітчизняній війні.

«Опозиційна платформа — За життя» не допустить наруги над цінностями українців. А тимчасовики біля керма країни, цинічно намагаються нав’язати свою інтерпретацію найважливіших в історії країни подій, лише демонструють власну ущербність і нікчемність. Тепер вже — і на рівні офіційного протоколу.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…