Home ПОЛІТИКА «Опозиційна платформа — За життя»: Вакцинацію українців досі не розпочато, але влада злочинно відмовляється від доступної вакцини «Супутник V»
6 дней ago

«Опозиційна платформа — За життя»: Вакцинацію українців досі не розпочато, але влада злочинно відмовляється від доступної вакцини «Супутник V»

opozicijna platforma za zhittja vakcinaciju ukrayinciv dosi ne rozpochato ale vlada zlochinno vidmovljayetsja vid dostupnoyi vakcini suputnik v d62ec78 - "Опозиційна платформа - За життя": Вакцинацію українців досі не розпочато, але влада злочинно відмовляється від доступної вакцини "Супутник V"

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

Вакцинація українців досі не розпочата, але влада злочинно відмовляється від доступної російської вакцини «Супутник V». Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя».

Наводимо її текст дослівно:

Захист життя і здоров’я громадян – безумовний пріоритет для будь-якої відповідальної влади. Тут не повинно бути місця політиці та ідеології. Але Зе-команда поставила свої політичні розрахунки вище за людські життя.

Сьогодні Верховна Рада прийняла в другому читанні законопроєкт про прискорену реєстрацію вакцини проти коронавірусу. «Слуги» не вважали за потрібне передбачити національну процедуру реєстрації та клінічних випробувань вакцин. Їм досить висновків інших країн. Зате на вимогу фракції Порошенка заборонена реєстрація вакцин, вироблених в Росії. І неважливо, якими властивостями ці вакцини будуть володіти і чи будуть вони кращими за інші аналоги.

Ще влітку минулого року Володимир Зеленський заявляв, що зв’язки із західними партнерами допоможуть якомога раніше розпочати вакцинацію. Що Україна незабаром розробить власний препарат. Але сьогодні вакцинація в Україні на відміну від більшості країн Європи так і не почалася. У закупівлях вакцини тривають підкилимні ігри із вибудовуванням мутних схем і пошуком незрозумілих посередників. А все, що публічно робить влада – на законодавчому рівні забороняє закупівлі російських препаратів.

Співпраця з Росією в боротьбі з епідемією дозволила б вже у грудні минулого року почати вакцинацію. Налагодити в Україні виробництво вакцини і подолати епідемію. Але корупційна рента, думка партії війни і директиви заокеанських господарів для Зе-команди важливіші, ніж інтереси людей. Відповідальність за цей провал повністю лежить на владі. Українські громадяни обов’язково дадуть політичну оцінку цій владі на виборах. В інтересах всієї країни, щоб ці вибори пройшли якомога раніше.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…