Home ПОЛІТИКА «Опозиційна платформа — За життя»: Політичний банкрут Зеленський намагається встановити диктатуру, незаконно закриваючи ЗМІ
4 дня ago

«Опозиційна платформа — За життя»: Політичний банкрут Зеленський намагається встановити диктатуру, незаконно закриваючи ЗМІ

opozicijna platforma za zhittja politichnij bankrut zelenskij namagayetsja vstanoviti diktaturu nezakonno zakrivajuchi zmi 251d7e2 - "Опозиційна платформа - За життя": Політичний банкрут Зеленський намагається встановити диктатуру, незаконно закриваючи ЗМІ

Пресслужба «Опозиційної платформи – За життя»

Указ Президента України Володимира Зеленського про припинення діяльності телеканалів «112 Україна», NewsOne і ZIK, введення персональних санкцій проти їх власника, члена політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Тараса Козака є актом узурпації влади, відвертої цензури, механізмом встановлення диктатури і тиранії в країні, нехтуванням всіх міжнародних принципів і норм демократії. Про це йдеться в заяві «Опозиційної платформи — За життя», оприлюдненій на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Йдучи шляхом корупції, крадіжки грошей на «Великому будівництві», піднімаючи тарифи на газ для населення, переслідуючи російськомовних громадян і підтримуючи націонал-радикалів, Зеленський не міг проігнорувати свободу слова тих засобів масової інформації, які виступали з обґрунтованою критикою його дій.

Це рішення, що автоматично переводить Україну в число диктатур, свідчить лише про повне банкрутство чинної влади, реальність катастрофічного падіння рейтингу особисто Зеленського і партії «Слуга народу».

Рішення Президента Зеленського повністю суперечить чинному законодавству. Частина друга статті 1 Закону України «Про санкції» говорить: «санкції можуть застосовуватися з боку України щодо іноземної держави, іноземної юридичної особи, юридичної особи, яка перебуває під контролем іноземної юридичної особи або фізичної особи-нерезидента, іноземців, осіб без громадянства, а також суб’єктів, які здійснюють терористичну діяльність».

Телеканали «112 Україна», NewsOne і ZIK є українськими юридичними особами, а Тарас Козак є громадянином України, тому рішення, прийняте Зеленським, є грубим, кричущим порушенням українського законодавства, оскільки дія Закону України «Про санкції» на них не поширюється. Закони і Конституція України (ст.62) прямо забороняють обмеження прав і свобод громадян, поки їх винність не доведена в законному порядку і не встановлена рішенням суду.  Ніякими Указами Президента без рішення суду не може бути припинена діяльність телевізійних каналів.

«Опозиційна платформа — За життя» заявляє, що умисні, злочинні дії Зеленського, який провалився як лідер держави, – це спроба розправи над опозиційною політичною силою, яка, згідно з даними соціологічних опитувань, є лідером політичних симпатій.

Представники політичних сил України, громадянського суспільства і мислячі громадяни повинні здавати собі справу в тому, що влада Зеленського твердо встала на шлях узурпації влади, встановлення диктатури, знищення опозиції і розправи над свободою слова.

Ми звертаємося до міжнародних організацій та їх моніторингових місій в Україні, дипломатичних представництв із закликом рішуче засудити диктаторські дії Зеленського. Вказати на неприпустимість репресій проти опозиції та незалежних ЗМІ.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…