Home ПОЛІТИКА «Опозиційна платформа — За життя» очолила рейтинг політичних партій, обігнавши «слуг народу», — соцопитування
37 секунд ago

«Опозиційна платформа — За життя» очолила рейтинг політичних партій, обігнавши «слуг народу», — соцопитування

opozicijna platforma za zhittja ocholila rejting politichnih partij obignavshi slug narodu socopituvannja ec6be97 - "Опозиційна платформа - За життя" очолила рейтинг політичних партій, обігнавши "слуг народу", - соцопитування

Верховна Рада України ІХ скликання Офіс президента

«Опозиційна платформа — За життя», «Слуга народу» і «Європейська солідарність» залишаються лідерами партійних рейтингів в Україні. Про це заявив генеральний директор Київського міжнародного інституту соціології Володимир Паніотто під час пресконференції в понеділок, передає «Інтерфакс».

Як заявив Паніотто, згідно з результатами двох досліджень, які були проведені в грудні фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології, за першість на політичній арені зараз змагаються «Слуга народу», «Опозиційна платформа — За життя» та «Євросолідарність»: різниця між їхніми рейтингами знаходиться на рівні статистичної похибки.

«Різниця приблизно в 3% по «Опозиційній платформі — За життя», «Слузі народу» і «Євросолідарності». У дослідженні face-to-face «Опозиційна платформа — За життя» виходить на перше місце, а «Слуга народу» — на друге. У телефонному опитуванні — навпаки», — сказав соціолог.

За його словами, «Євросолідарність» в обох дослідженнях посідає третє місце.

Середній рейтинг «Опозиційної платформи — За життя» за даними обох досліджень становить близько 20%, «Слуги народу» – 18%, «Євросолідарності» – 17%.

«До парламенту впевнено б пройшли 4 партії — «Опозиційна платформа — За життя», «Слуга народу», «Європейська солідарність» і «Батьківщина». Непогані шанси (подолати 5-відсотковий бар’єр, — ред.) у партії «Сила і честь», яка в деяких дослідженнях теж проходить необхідний бар’єр, але в межах похибки. І також «За майбутнє» має певні шанси», — повідомив також Паніотто.

В ході соціологічного опитування, проведеного фондом «Демократичні ініціативи» ім. Ілька Кучеріва, 5-13 грудня методом особистого інтерв’ю, було опитано 2000 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово непідконтрольних територій Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

У той же час, в ході опитування, проведеного КМІС 4-8 грудня методом телефонного інтерв’ю, було опитано 2000 респондентів у віці від 18 років у всіх регіонах, крім тимчасово непідконтрольних територій Криму і Донбасу. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Є економічні інструменти для зниження ціни на газ, але влада діє цинічно і недолуго, – Колтунович про зростання тарифів

Фото з відкрит …