Home ПОЛІТИКА «Опозиційна платформа — За життя»: Ми розглядаємо призначення Гриневецького головою Одеської ОДА як перший крок Зеленського до скасування неконституційної люстрації
27.11.2020

«Опозиційна платформа — За життя»: Ми розглядаємо призначення Гриневецького головою Одеської ОДА як перший крок Зеленського до скасування неконституційної люстрації

opozicijna platforma za zhittja mi rozgljadayemo priznachennja grineveckogo golovoju odeskoyi oda jak pershij krok zelenskogo do skasuvannja neko 4eb152d - "Опозиційна платформа - За життя": Ми розглядаємо призначення Гриневецького головою Одеської ОДА як перший крок Зеленського до скасування неконституційної люстрації

Фото:»Опозиційна платформа — За життя»

«Опозиційна платформа — За життя» розглядає призначення Сергія Гриневецького головою Одеської ОДА як перший крок Володимира Зеленського до скасування неконституційної люстрації. Про це йдеться в заяві Одеської організації партії. 

Наводимо її текст дослівно:

Хоча Сергій Гриневецький зараз є нашим політичним опонентом і на місцевих виборах очолював список партії Геннадія Труханова до Одеської обласної ради, Одеська організація «Опозиційної платформи — За життя» позитивно оцінює рішення Володимира Зеленського призначити люстрованого у рамках антиконституційною люстрації політика головою Одеської ОДА.

Незважаючи на люстрацію, Сергій Гриневецький був узгоджений на посаду Кабінетом міністрів України, і зараз президент Зеленський очікує формального судового рішення, яке дозволить опублікувати указ про призначення.

Йдучи на президентські вибори, Володимир Зеленський обіцяв скасувати незаконну люстрацію. Президент свою передвиборну обіцянку не виконав. Він не притягнув до відповідальності за розвал країни, військові злочини і корупцію банду Порошенка-Яценюка-Турчинова, які незаконно вразили в правах сотні тисяч чесних людей.

Одеська організація «Опозиційної платформи — За життя» розцінює призначення Сергія Гриневецького як перший крок у скасуванні Зеленським неконституційної люстрації і сподівається, що президент проявить політичну волю і покаже, що закон один для всіх, а не зупиниться на вибірковому правосудді тільки для своїх локальних політичних союзників.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Законопроєкт про референдум і доповідь Шмигаля: Що розгляне Рада наступного тижня

Верховна Рада …