Home НОВИНИ УКРАЇНИ Онлайн-кредити і вибивання грошей з боржників — СБУ ліквідувала незаконну схему
5 секунд ago

Онлайн-кредити і вибивання грошей з боржників — СБУ ліквідувала незаконну схему

Взяв онлайн-кредит без довідок – віддав шахраям 300%. СБУ виявила незаконну схему, де з боржників вибивали прострочені кредити шантажем і погрозами.

{Кіберфахівці Служби безпеки України викрили і припинили злочинну схему, коли шахраї вимагали гроші у громадян, які оформляли «легкі» кредити через інтернет. Людям погрожували фізичною розправою.|Кіберфахівці Служби безпеки України викрили і припинили злочинну схему з вимагання грошей у громадян, які оформляли «легкі» кредити через інтернет.)

Про це інформує пресцентр СБУ.

Служба безпеки України повідомила, що одна з компаній-лідерів на ринку онлайн мікрокредитування неправомірно нараховує своїм клієнтам, якім не вдалося вчасно погасити кредити, штрафи та пеню у розмірі понад 300% від суми кредиту. Це є порушенням чинного законодавства, адже такі нарахування не можуть перевищувати 50%.

sbu vykryla masshtabnu skhemu 1024x708 - Онлайн-кредити і вибивання грошей з боржників - СБУ ліквідувала незаконну схему

До того ж до «вибивання» цих штучно створених боргів залучалися колекторські компанії. А ті стягували з позичальників гроші, вдаючись до тиску, погроз фізичного насильства чи знищення майна. Ці погрози могли поширюватися не лише безпосередньо на клієнта, а й на членів його родини.

sbu vykryla masshtabnu skhemu2 1024x710 - Онлайн-кредити і вибивання грошей з боржників - СБУ ліквідувала незаконну схему

Загалом було проведено 15 обшуків у Києві.

sbu vykryla masshtabnu skhemu3 - Онлайн-кредити і вибивання грошей з боржників - СБУ ліквідувала незаконну схему

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

СБУ викрила злочинну схему і пояснила, як розплачуються за «легкі» гроші в інтернеті

Давали в борг п…