Home НОВИНИ УКРАЇНИ Однорічна дівчинка з Херсонщини отримала найдорожчий у світі укол
34 секунды ago

Однорічна дівчинка з Херсонщини отримала найдорожчий у світі укол

odnorichna divchinka z hersonshhini otrimala najdorozhchij u sviti ukol 4b98129 - Однорічна дівчинка з Херсонщини отримала найдорожчий у світі укол

Фото: facebook.com/adelmotenko Аделіна Мотенко отримала найдорожчий укол у світі

Вартість ліків становила майже два мільйони доларів, а збирання грошей тривало близько року.

Маленька мешканка Каховки в Херсонській області Аделіна Мотенко, яка страждає на рідкісне захворювання — спинальну м’язову атрофію першого типу, отримала найдорожчий у світі укол Zolgensma. Про це повідомляється в спільноті «Мотенко Аделіна — врятуйте малюка» у Facebook.

«Ми самі, тільки через добу, починаємо усвідомлювати те, що відбувається. Наш малюк отримав генну терапію — Zolgensma, найдорожчі ліки у світі… Один укол, заради якого пройдено довгий шлях разом з вами, нашими дорогими волонтерами», — написала мама дівчинки.

Вона також розповіла, що одна з американських клінік виставила рахунок на укол, надавши суттєву знижку (на 500 тисяч доларів).

Вартість ліків становила майже два мільйони доларів, а збирання грошей тривало близько року.

Нагадаємо, у лютому іншій маленькій мешканці Херсонщини зробили такий самий укол. Тоді його вартість становила $2,3 млн.

Раніше президент Володимир Зеленський підписав закон про допомогу тяжкохворим дітям. Виплати збільшать з одного прожиткового мінімуму до двох.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Данілов закликав підготувати зброю для «години Х»

Фото: facebook.com/danilov.oleksiy Олек…