Home НОВИНИ УКРАЇНИ ОБСЄ фіксує переміщення техніки на Донбасі
53 секунды ago

ОБСЄ фіксує переміщення техніки на Донбасі

obsye fiksuye peremishhennja tehniki na donbasi 37df882 - ОБСЄ фіксує переміщення техніки на Донбасі

Фото: facebook.com/oscesmm ОБСЄ фіксує на Донбасі колони російських вантажівок

Спостерігачі помітили колону із семи вантажівок із російськими номерами та написами «гуманітарна допомога» на околиці Макіївки.

СММ ОБСЄ зафіксувала в ОРДЛО колони російських вантажівок та військову техніку. Про це із посиланням на звіт Місії повідомляє DW у суботу, 25 грудня.

Зокрема, спостерігачі зафіксували колону із семи вантажівок із російськими номерними знаками та написами «гуманітарна допомога» на околиці Макіївки. Вантажівки їхали у супроводі трьох автомобілів та «швидкої», всі — з табличками «ДНР».

Згодом ця колона в’їхала на територію складу поблизу Донецька, де з вантажівок вивантажили картонні коробки.

Крім того, колону із трьох вантажівок із російськими номерними знаками та аналогічними табличками про «гуманітарну допомогу» спостерігачі зафіксували і на околиці Луганська. Її супроводжували два автомобілі та «швидка», всі — з табличками «ЛНР».

Спостерігачі СММ ОБСЄ 21-22 грудня зафіксували розміщення до ОРДЛО шести одиниць військової техніки. На полігоні поблизу селища Олександрівське на Донеччині виявили чотири танки невстановленого типу. Ще дві бойові броньовані машини спостерігачі помітили поблизу села Богданівка Луганської області.

Нагадаємо, що раніше у ТКГ оцінили шанси на обмін полоненими до кінця року. В українській делегації не вбачають ні дій із боку Росії, ні її зацікавленості в обміні.

Також повідомлялося, що штаб ООС проведе службове розслідування поранення бійця на Донбасі. Військовослужбовець Нацгвардії отримав поранення, не пов’язане із виконанням завдань на лінії зіткнення.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

На військовий облік візьмуть вагітних та жінок із малолітніми дітьми

Фото: mil.gov.ua У Мінобо…