Home ПОЛІТИКА ОАСК повернув позивачеві заяву про скасування результатів опитування Зеленського
11.11.2020

ОАСК повернув позивачеві заяву про скасування результатів опитування Зеленського

oask povernuv pozivachevi zajavu pro skasuvannja rezultativ opituvannja zelenskogo b28ef42 - ОАСК повернув позивачеві заяву про скасування результатів опитування Зеленського

Володимир Зеленський Скріншот із відео / Офіс президента

Заяву повернули через неправильне об’єдання позивних вимог

Окружний адміністративний суд Києва повернув позивачу заяву щодо визнання протиправним та скасування результатів опитування, ініційованого президентом України Володимиром Зеленським. Про це повідомила пресслужба суду.

Зазначається, що суд виявив порушення правил об’єднання позовних вимог до Зеленського та партії «Слуга Народу». Йдеться про те, що позовні вимоги до президента підсудні Верховному Суду, а позовні вимоги до політичної партії повинні розглядатися в іншому суді. Відповідно, позивач об’єднав у позовній заяві вимоги, які підсудні різним судам. У зв’язку з цим суд дійшов висновку про повернення позовної заяви.

Нагадаємо, нещодавно в ОАСК надійшов позов про визнання протиправним та скасування результатів проведеного опитування, ініційованого главою держави. У позивній заяві зазначалося, що результати опитування нібито можуть спотворити думку українців із важливих питань.

Раніше повідомлялося, що голова партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко анонсував оприлюднення результатів президентського опитування після офіційного оголошення результатів виборів. Це вирішили зробити для того, щоб не було тиску на виборчий процес.

Джерело

Підписуйся на наш Telegram-канал, щоб першим бути в курсі усіх новин та подій — Підписатись

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…