Home ПОЛІТИКА «Нижче ринкового рівня»: Глава УЗ прокоментував свою зарплату в понад півмільйона гривень
3 недели ago

«Нижче ринкового рівня»: Глава УЗ прокоментував свою зарплату в понад півмільйона гривень

nizhche rinkovogo rivnja glava uz prokomentuvav svoju zarplatu v ponad pivmiljona griven d057543 - "Нижче ринкового рівня": Глава УЗ прокоментував свою зарплату в понад півмільйона гривень

Володимир Жмак Економічна правда

Володимир Жмак додав, що розмір заробітної плати членам наглядової ради Укрзалізниці встановлює Кабінет міністрів

Керівник «Укрзалізниці» Володимир Жмак повідомив, що отримує в місяць 625 тисяч гривень заробітної плати. Про це він розповів в ефірі телеканалу «Україна 24». 

За словами посадовця, та заробітна плата, яку він отримує, нижче ринкового рівня.  

«Моя заробітна плата становить 625 000 грн. І це будь-хто зможе побачити в декларації, тому ховати її сенсу не має. У той же час, хочу сказати, що така зарплата у мене була 25 років тому, коли я займався бізнесом в «Київстарі», потім в «ТНК-ВР» і т.п. вона, я б сказав, нижче ринкового рівня для такого підприємства, як «Укрзалізниця», — заявив Жмак.

Новини за темою: Кабмін підвищив зарплати державним чиновникам

Також він додав, що отримує зарплату «значно менше того рівня, який був у попереднього глави УЗ Євгена Кравцова, оскільки його висока заробітна плата «викликала дуже великий суспільний резонанс».

Володимир Жмак уточнив, що розмір заробітної плати членам наглядової ради встановлює акціонер компанії — Кабінет Міністрів України.

Нагадаємо, наприкінці минулого року стало відомо, що «Укрзалізниця» з березня планує підвищити вартість проїзду в поїздах внутрішнього прямування. Крім того, підвищення тарифів планується здійснити не один раз, а кожного місяця на 2%.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…