Home ПОЛІТИКА Незважаючи на гучні заяви, влада Зеленського ніякою реінтеграцією Донбасу не займається, – політолог Корнійчук
2 недели ago

Незважаючи на гучні заяви, влада Зеленського ніякою реінтеграцією Донбасу не займається, – політолог Корнійчук

nezvazhajuchi na guchni zajavi vlada zelenskogo nijakoju reintegraciyeju donbasu ne zajmayetsja politolog kornijchuk aaa5df2 - Незважаючи на гучні заяви, влада Зеленського ніякою реінтеграцією Донбасу не займається, – політолог Корнійчук

Телеканал ZIK

Для цього потрібна політична воля

Незважаючи на гучні слова, насправді, влада президента Володимира Зеленського ніякою реінтеграцією Донбасу по суті не займається.

Про це в ефірі ток-шоу «17» на телеканалі ZIK заявив політолог Дмитро Корнійчук.

Коментуючи питання щодо реінтеграції Донбасу, політолог зауважив, що у нього є така підозра, що буквально через рік-два в Україні ніхто й не згадає, хто такий міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Олексій Резніков, яку посаду він займав і чим займався. Зі слів експерта, ця людина на посаді тимчасово, тому й дозволяє собі робити різного роду заяви і не нести за них відповідальності.

«І ключовим є те, що, незважаючи на гучні слова, насправді, влада Зеленського ніякою реінтеграцією Донбасу по суті не займається. Ми чуємо лише пусті слова. А коли справа доходить до практики, ми бачимо лише саботування будь-яких ініціатив у рамках ТКГ, саботування зобов’язань, які сам Зеленський взяв на себе на нормандському саміті в Парижі», –  заявив Дмитро Корнійчук.

Новини за темою: Держава в особі влади абсолютно нічого не робить для реінтеграції Донбасу, – політолог

Політолог додав: ні при Зеленському, ні при президентові Порошенку ніякої реінтеграції Донбасу не було і не буде, бо на це немає і не було політичної волі ні одного президента, ні іншого.

«А все, що робиться, що говориться в інформаційному просторі, цей шум, який створюється, це все імітація бурхливої діяльності, що ми щось робимо. Ось таку імітацію ми маємо», – акцентував Дмитро Корнійчук.

Новини за темою: Вирішувати долю Донбасу без Донбасу — це абсурд, – Марчевський

Нагадаємо, раніше керівник Молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський розповів, чому українська влада намагається заморозити конфлікт на Донбасі. 

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Check Also

Ситуація із закриттям телеканалів повернеться до влади мегабумерангом, – Якубін

Олексій Якубіl…